דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
היכל התרבות
הקתדרה העממית
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן

אלפי תושבי אור יהודה חגגו עם יניב בן משיח

30/10/2016 17:15
אלפי תושבי אור יהודה חגגו עם יניב בן משיח

אלפי תושבי אור יהודה חגגו בשבוע שעבר את אירוע שמחת תורה שנערך בגן התשעה. לראשונה מזה שנים, החליטה העירייה לקיים אירוע מרכזי אחד אחרי שבמשך שנים כל בית כנסת בעיר חגג באופן עצמאי. על הפקת האירוע היו אמונים המחלקה לתרבות תורנית בראשות מ"מ וסגן ראש העיר, עו"ד עוזי אהרון, ומחלקת התרבות בראשות חנה פיזואטי יוסף. את החסות לאירוע נתן המשרד לפיתוח הנגב והגליל בראשות השר אריה דרעי.

 

בשיאו של האירוע הופיע הזמר יניב בן משיח שהקפיץ את הקהל עם מיטב להיטיו. מוקדם יותר, תושב העיר רפאל חיון הופיע עם מגוון שירים שהרקידו את הנוכחים שחגגו עם ספרי התורה. האירוע נערך במעמד רב העיר, הרב ציון כהן, שבירך את הקהל, וכן במעמד רבני השכונות והקהילות וגבאי בתי הכנסת.

 

ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, ציינה מעל הבמה בגאווה: "זכות גדולה נפלה בחלקנו לחגוג כולנו יחד את אירוע שמחת תורה. אין זה מובן מאליו שהעיר מתאחדת לטובת אירוע משותף שמטרתו לחגוג את אחד החגים השמחים ביותר שיש לנו, ומחבר את העם היהודי על כל גווניו סביב ספר התורה. אני שמחה לראות בקהל פנים רבות, דתיים ולא דתיים, ובטוחה שאירועים מהסוג הזה מזכירים לכולנו את המכנה המשותף שמחבר בינינו".

 

צילומים: נטע מייסלוס

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד