דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
התנדבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הקתדרה העממית
היכל התרבות

ביובלים ציינו את יום השנה ה-21 לרצח רבין

14/11/2016 10:50
ביובלים ציינו את יום השנה ה-21 לרצח רבין

 

השבוע נערך טקס השנה ה-21 להירצחו של ראש הממשלה, יצחק רבין ז"ל, בתיכון יובלים. הטקס, שנערך במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, כלל קטעי קריאה ושירה של תלמידי בית הספר שהעלו על נס את פעילותו של רבין והדגישו את ההסתה שקדמה לרצח. בטקס השתתפו תלמידי חטיבת הביניים והחטיבה העליונה.

 

בנוסף, בחטיבה העליונה הוצגה תערוכת "אוהל יזכור" לזכרו של רבין שבה הוצגו תולדות חייו של רבין, ההסתה שקדימה לרצח והימים שלאחריו. באוהל הועברו הרצאות של חיילים מגרעין פילים. פרט לכך, הוקם חדר נושא נוסף שכלל את תולדות רבין וההספדים המפורסמים של מנהיגי העולם ומשפחתו, כאשר התלמידים שנכנסו למקום עברו פעילות חינוכית.

 

מנהל התיכון, ד"ר נתי ברק, ציין בדבריו את הרקע לרצח, והדגיש את המסר לתלמידים כי "יש משמעות למילים" ועליהם כבני נוער לייחס חשיבות רבה לדברים שיוצאים מהפה שכן מילים עלולות להרוג. ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, ציינה: "אנו עומדים כאן היום בתיכון יובלים כדי לזכור ולהזכיר את כוחה של הדמוקרטיה, אבל גם את השבריריות שלה. אמרו פעם ש'חיים ומוות ביד הלשון', ודווקא עכשיו, כשנשמעות כל כך הרבה מחלוקות בעם, עלינו להמשיך ולחתור בכל דרך למען האחדות. האחדות שלנו היא מקור הכוח שלנו, ואסור לנו בשום פנים להרים ידיים ולוותר עליה".

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד