דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לכיתה א'
רישום לגני הילדים
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
צהרוני my
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
התנדבות
היכל התרבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
דו"ח לתושב
הרפורמה במחלקת הגבייה

נבחרת אור יהודה בהתעמלות אומנותית חזרה עם שלל מתחרות באילת

21/11/2016 11:00
נבחרת אור יהודה בהתעמלות אומנותית חזרה עם שלל מתחרות באילת
 
 
בסוף השבוע שעבר נבחרת אור יהודה בהתעמלות אומנותית לקחה חלק בתחרות בינלאומית שהתקיימה באילת, בה השתתפו מתעמלות גם ממדינות אחרות כמו רוסיה, אוקראינה, אזרבייג'אן וכמה אגודות שונות מהארץ. הנבחרת, שמנוהלת על ידי אלונה קנטור דבורניצ'נקו, הביאה הרבה כבוד לעיר כאשר הן סיימו במקום השני בתרגילים הקבוצתיים וכן במכשיר החישוק.
 
כמו כן, המתעמלת איה קוואמרה בת ה-16, שנחשבת לבוגרת יותר לעומת שאר חברותיה, קטפה גם שתי מדליות כסף בתרגילים האישיים בכדור ובאלות. רותם נורי זכתה במקום הראשון בתרגיל האלות לשנתון 2007. גיל עידו סיימה שלישית בתרגיל הכדור במקצה התחרותי אחרי יריבות מרוסיה ואוקראינה. גם שאר בנות הנבחרת דורגו במקומות גבוהים.
 
מאמנת הנבחרת, אלונה קנטור דבורניצ'נקו, מציינת: "זו התחרות הראשונה של הבנות לשנה הזו ואני מלאת גאווה בתוצאות שהבנות סיפקו בפרק זמן קצר כל כך. התרגילים אמנם חדשים לגמרי והייתה לנו תקופת הכנה קצרה מאוד, אבל אנחנו נמשיך לעבוד קשה כדי להתקדם ולמנף את הענף באור יהודה יחד עם רצון לקטוף הישגים בתחרויות. היעד הגדול השנה הוא תחרות שתתקיים באירופה בקיץ הקרוב". את הנבחרת מלווה גם המדריכה נטלי סדיקוב, כאשר מחלקת הספורט בראשות דיאגו לוונסון מעניקה את תמיכתה לקידום הענף.
negishut icon עבור לתוכן העמוד