דלג על בר עליון
בר עליון

בית ספר ברנקו וייס באור יהודה קיים מפגש מתנדבים

21/11/2016 11:00
בית ספר ברנקו וייס באור יהודה קיים מפגש מתנדבים
 
בית ספר ברנקו וייס באור יהודה קיים בשבוע שעבר את מפגש המתנדבים המסורתי. המתנדבים הרבים שמלווים את בית הספר מיום הקמתו משולבים בתחומים שונים ומסייעים כל אחד מהם בתחומם למען תלמידי בית הספר, הן בחניכה לימודית והן בחניכה אישית.
 
במהלך הערב ניתנה סקירה של מנהל ביתה ספר, הרצל שקרצי, על הנעשה בו מתחילת השנה, תוך התמקדות באתגרים וביעדים הבית ספריים לשנה הקרובה. בהמשך הרצה בפני המתנדבים ד"ר דייב שמעוני, מומחה לגישור, שסיפר על עבודתו כמגשר ותפקידו לפתור סכסוכים.
 
המתנדבים הרבים הפכו לחלק מהנוף הבית ספרי, כאשר הם משולבים במערכת השעות, מצטרפים לשיעורים כסייעות וסייעים בכיתות הלימוד ולעיתים יוצאים עם התלמידים מהשיעור לצורך תמיכה פרטנית. לחלק מהם יש קשר עם התלמידים גם לאחר שעות הלימודים.
 
מערך ההתנדבות בבית הספר כולל קשר עם חברת המחשבים HP וחברת התרופות 'נוברטיס'. הפעילות המרכזית עם שתי חברות אלה היא באמצעות חניכה לימודית במקצוע המתמטיקה שמעניקים עובדי החברה לתלמידי כיתות י'. עובדי החברה מארחים פעם בשבוע את התלמידים, כל עובד והתלמיד שלו, לומדים יחד מתמטיקה בהתאם לחומר שמועבר מבית הספר, אוכלים יחד ארוחת צהריים וחוזרים לבית הספר. הקשר עם שתי החברות אף חורג מהעבודה מול המתנדבים, כאשר שתי החברות תומכות בשנים האחרונות ביוזמות ובפרויקטים שונים המתקיימים בבית הספר.
 
negishut icon עבור לתוכן העמוד