דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
היכל התרבות
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
התנדבות
צהרוני my
הסדרי החנייה החדשים בעיר

נבחר מנכ"ל חדש למתנ"ס: רענן מור

5/12/2016 15:40
נבחר מנכ"ל חדש למתנ"ס: רענן מור

 

רענן מור (50) נבחר בשבוע שעבר למנכ"ל המתנ"ס החדש. מור, נשוי+3 הוא תושב כפר סבא, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במשפטים. בעברו שימש מור כסמנכ"ל הרכבת הקלה של ירושלים ועוד קודם לכן שימש כמנכ"ל חברת בת של בנק מזרחי טפחות. כיום משמש מור כמרצה בתחום שוק ההון והפיננסים.

 

מור סיפר לאחר הבחירה בו: "אני מגיע במטרה ברורה לפעול לרווחת תושבי אור יהודה, כשאחד היעדים המרכזיים שלי הוא לפתח את הפוטנציאל של בני הנוער בתחום המדע, הטכנולוגיה והסייבר. כמובן שנשים דגשים סביב נושא הפעילות למבוגרים וההשכלה. יחד עם הנהלת העיר והנהלת המתנ"ס נפעל בתחומים רבים כמו תרבות, ספורט והגדלת היצע החוגים המוענקים לתושבי העיר".

 

מור סיפר על ה'אני מאמין' שלו, וציין: "המתנ"ס מהווה עוגן עיקרי בתחום השירות לציבור. הוא ייתן את כל הכלים שהמערכת הפורמלית לא מספקת, החל מחוגים וכלה בטיפוח מיומנויות בקרב תושבי העיר מהגיל הרך ועד הגיל המבוגר. אני מודה לראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, מנכ"ל העירייה, עופר תודר, וסגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, אפי גוטמן, על הבחירה והאמון שנתנו בי".

 

אפי גוטמן, סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, מציין: "אני שמח שלא התפשרנו והבאנו למתנ"ס את האדם המתאים ביותר בזמן הנכון. אני מאמין שרענן מור יצעיד את המתנ"ס קדימה על פי חוקי המנהל התקין, ויוביל אותו למחוזות שהוא מזמן לא היה בו".

 

ליאת שוחט, ראש העיר, בירכה את המנכ"ל הנכנס, וציינה: "בחזוני המתנ"ס מהווה אבן שואבת של אוכלוסיות רבות בעיר לעסוק בפעילויות העשרה בשעות הפנאי. היה חשוב לנו שהאיש שיעמוד בראש המערכת יהיה אדם בעל ניסיון ניהולי רב שיוכל להצעיד את הארגון קדימה. אני בטוחה שכעת המתנ"ס יוכל לפרוץ גדולות חדשים ולהרחיב את סל השירותים שניתנים כיום לתושבי העיר".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד