דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
רישום לצהרונים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הקתדרה העממית
התנדבות
מחיר למשתכן
היכל התרבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים

נשות אור יהודה קראו: "לכו להיבדק"

6/12/2016 15:30
נשות אור יהודה קראו: "לכו להיבדק"

 

 

ערב נשים בסימן העלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד נערך השבוע בהיכל התרבות ביוזמת מועצת הנשים העירונית בראשות מירה קהלני. הערב, שהופק בשיתוף העמותה "גמאני" והאגודה למלחמה בסרטן", התקיים במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, וכלל הרצאה של מיכל מלמד-כהן מעמותת "גמאני".

 

כמו כן, הובא סיפורה האישי של תושבת העיר, שרית צאיג. בשיאו של הערב הופיע הסטנדאפיסט דניאל אסייג. בסיומו של הערב חילקו מתנדבות מועצת הנשים, עדנה קוריאט, סימה דאון, שרית צאיג ולילי אגאי שי אישי לכל אישה, והדגישו את המסר הבולט של הערב: "נשים, לכו להיבדק".

 

מירה קהלני, יו"ר מועצת הנשים העירונית, פנתה לנשים וציינה: "ככל שהגילוי מוקדם יותר - סיכויי הריפוי טובים יותר! חשוב לזכור כי ניתן להפחית את הסיכון לחלות בסרטן השד, כמו בסוגי סרטן נוספים, באמצעות שמירה על אורח חיים בריא, הכולל הימנעות מעישון, צמצום צריכת האלכוהול, שמירה על משקל גוף תקין, הקפדה על תזונה בריאה ומאוזנת וביצוע פעילות גופנית סדירה. הקפידו על ביצוע מעקב שגרתי. אמצו אורח חיים בריא, למדו להכיר את גופכן כך שאם יתגלה שינוי, תוכלו לגשת לרופאה בזמן לצורך בירור".

 

ליאת שוחט, ראש העיר, הוסיפה בנאומה: "אני שמחה לראות כאן הערב כל כך הרבה נשים, והמסר החשוב שייצא מכאן הוא ללא ספק החשיבות בהעלאת המודעות ללכת ולהיבדק. המאבק בסרטן השד הוא מאבק של כולנו, ולא של מישהי כזו או אחרת. יחד נגביר את המודעות, יחד נעודד עוד ועוד נשים להיבדק, ויחד נקטין את כמות הנשים שנכנעות למחלה".

negishut icon עבור לתוכן העמוד