דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
התנדבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות

בי"ס אלונים העפיל לשלב השלישי בתחרות חידון חקר החלל

12/12/2016
בי"ס אלונים העפיל לשלב השלישי בתחרות חידון חקר החלל

 

תלמידי מצוינות מדעים בבית ספר אלונים באור יהודה בהובלת המורה אילה גורן העפילו לשלב השלישי של תחרות חידון חקר החלל והאסטרונומיה הארצי. את התחרות החלו מאות בתי ספר ברחבי הארץ, כאשר אל שלב החידון העפילו 52 בתי ספר. בעקבות התוצאות החיוביות בחידון, הצליחה הנבחרת הבית ספרית להעפיל לשלב ג' שבו יתחרו 25 בתי ספר.

 

החידון עצמו עסק בנושא אסטרונומיה וחלל, כאשר בשלב הבא יידרשו התלמידים להגיש דגם של חללית והיעד שלה, ולאחר מכן הם יגישו עבודה סופית בתקווה להגיע לשלב האחרון של התחרות. בנבחרת של אלונים יש 12 תלמידים מכיתות ה' ו-ו'.

 

מירית מויאל, מנהלת בית הספר, מציינת בגאווה: "בית הספר אלונים מעודד מצוינות, ואנחנו בדרך לשם. אנחנו משקיעים המון משאבים, ואני שמחה שאנחנו רואים את הפירות. התלמידים לקחו ברצינות רבה את הפרויקט ועובדים בימים אלו עם מהנדסים כדי לייצר חללית שתתחרה על הזכייה בפרויקט".

 

בנושא אחר, בשבוע שעבר יצאה לדרך תכנית בת שמונה מפגשים בבית הספר למוכנות לכיתה א'. בנוסף, יתקיימו שני מפגשי הדרכה להורי וילדי הגנים בעיר. התכנית מועברת על ידי צוות מורים מוביל מבית הספר שהגה, תכנן ויישם את הרעיון. ילדי המוכנות יעברו חוויה בדרך של חקר וגילוי בליווי מצגות, משחקים, עבודות יצירה, תנועה, ועוד.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד