דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
היכל התרבות

אור יהודה אמרה תודה למורים, למחנכים ולגננות

26/12/2016
אור יהודה אמרה תודה למורים, למחנכים ולגננות

יום המורה הבינלאומי צוין בשבוע שעבר באור יהודה במגוון אירועים, כאשר בכל בית ספר התקיימה פעילות ייחודית שבמרכזה עמדה המילה תודה למורים, למחנכים ולגננות. חדרי המורים בכל בתי הספר קושטו בדברי מאכל, כאשר ועדי ההורים והתלמידים עצמם ארגנו ארוחת בוקר למורים כתודה על פעילותם והנתינה שלהם במהלך כל השנה.

 

בבית ספר אהוד מנור התקיים יום שבו ההורים החליפו את המורים והעבירו שיעורים בכיתות. בבית ספר אלונים התקיימה סדנת צחוק עבור המורים שזכו להפוגה מהשגרה המוכרת. בבית ספר סביונים החלה בחודש כסלו פעילות מיוחדת שבמסגרתה הוצבו "תאי דואר" עבור כל המורים בחדרי המורים ובכיתות לצורך העברת פידבקים חיוביים האחד לשני. הגדילו ההורים לעשות בבית ספר סעדיה גאון כאשר הם הוציאו את המורים אל ספריית בית הספר, שם חיכתה להם ארוחת בוקר חגיגית מעשה ידי ההורים. בזמן הזה המורים אכלו בצוותא, בעוד ההורים העבירו הפעלה בכיתות. גם בשאר בתי הספר התקיימו הפעלות שונות.

 

ליאת שוחט, ראש העיר, קיימה סיור במהלך היום, והעניקה למורים קערת פירות ודברי מתיקה. בדבריה למורים היא אמרה: "הגעתי לכאן כדי להודות לכם בשם תושבי אור יהודה שמוקירים את העשייה שלכם במשך כל השנה. מבחינתי העבודה שלכם היא שליחות. אני מודעת לקשיים שבחייהם של מורים בישראל, אבל אנחנו בעיריית אור יהודה נעשה הכול כדי להמשיך ולהעצים אתכם מתוך הבנה שמורים טובים מביאים את התלמידים להישגים".

negishut icon עבור לתוכן העמוד