דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
הרפורמה במחלקת הגבייה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
צהרוני my
התנדבות
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הקתדרה העממית

7 סטודנטים במכללת my הוכתרו כמצטייני דיקן

23/01/2017
7 סטודנטים במכללת my הוכתרו כמצטייני דיקן

שבעה סטודנטים הלומדים לתואר ראשון במדעי החברה והרוח במכללת אור יהודה הוכתרו כמצטייני דיקן של האוניברסיטה הפתוחה לאחר שקיבלו ציון משוקלל של מעל 90. כידוע, במכללת אור יהודה לומדים סטודנטים רבים העובדים במגזר הציבורי שמגיעים ללמוד בתוכנית ייחודית ללימודי תואר של האוניברסיטה הפתוחה. תכנית הלימודים הינה תכנית מובנית המאפשרת לסטודנטים ללמוד מבלי לוותר על הקריירה, המשפחה או חיי חברה במהלך תקופת הלימודים.

 

מכללת אור יהודה הפועלת בשנים האחרונות כמרכז לימוד של האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לימודים לתואר ראשון ושני בשכר אוניברסיטאי וביחס של מכללה פרטית עם מנחים מטעם האוניברסיטה הפתוחה וכלל השירותים המשלימים לסטודנטים המסייעים להם להתמקד בלימודים באווירה משפחתית ואינטימית.

 

נכון להיום לומדים במכללה ללימודי תואר ראשון ושני כ-180 סטודנטים. שבעת הסטודנטים מצטייני דיקן הם עובדים במגזר הציבורי בתפקידי מפתח שונים, ברשויות המקומיות, במשרדי הממשלה, ברפואה הציבורית ובמערכת הביטחון, מגיעים בכל שבוע אל מכללת אור יהודה, פוקדים את ספסל הלימודים באדיקות, ומצליחים במבחנים.

 

גלית ששון, מנהלת מכללת אור יהודה, מציינת בגאווה: "אני גאה ומתרגשת עבור הסטודנטים שלנו שקיבלו אות הצטיינות על המאמצים וההישגים הראויים להערכה והערצה. אין ספק שזה הישג וכבוד לסטודנטים וגם למכללה. נמשיך להיות משענת וכתף חמה לכל הסטודנטים שלנו עם האווירה האישית והמשפחתית של המכללה. אנחנו נמשיך לעודד את תושבי אור יהודה ובקעת אונו לבוא ולקחת חלק בקורסים המקצועיים ובלימודים האקדמיים".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד