דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
צהרוני my
התנדבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הקתדרה העממית
היכל התרבות

שלל אירועים לאזרחים הוותיקים בחודש הבריאות

31/01/2017
שלל אירועים לאזרחים הוותיקים בחודש הבריאות

 

אירועי חודש הבריאות לאזרחים ותיקים באור יהודה נחתם בשבוע שעבר לאחר שלל פעילויות שהתקיימו עבורם באמצעות מחלקת פנאי וקהילה במתנ"ס בראשות לבנה שתיוי. במשך חודש שלם התקיימו חמישה אירועים, כשבשיא התקיימה הופעתם של אילנה כץ וגל גרינברג, שהופיעו במשכן למוסיקה ולמחול בפני האזרחים הוותיקים בשירי ארץ ישראל מכל הזמנים.

 

 

אחד האירועים המרגשים ביותר התקיים בהיכל הספורט, שם התקיימה פעילות "מדור לדור", כאשר תלמידי בית ספר שיזף בשיתוף המורות לספורט של מועדוני הקשישים קיימו יחד פעילות ספורטיבית עם התושבים הבוגרים והוותיקים בעיר. במסגרת הפעילות, כל ילד הוצמד למבוגר והשניים קיימו יחד פעילות ספורטיבית, כשבשיאה נערכה פעילות מחול משותפת.

 

 

יום בריאות התקיים במכללת אור יהודה, והוא כלל סדנאות חדרי הרצאות בנושאי בריאות העין, תזונה, הרצאה בנושא אורולוגיה, הרצאה של קלינאית תקשורת ורפואה סינית. הפעילות נחתמה בריקוד זומבה משותף. עוד קודם לכן, נערכה ארוחת בוקר קלה לטובת המשתתפים. כל אזרח ותיק קיבל חבילת שי עם סיומה של הפעילות.

 

בנוסף, התקיימה מסיבה לאזרחים הוותיקים עם הזמרת יהודית מנצור מהקרן לידידות. באירוע נוסף, התקיימה הרצאה בנושא בטיחות מאת חיים חקאני, שהדגים כיצד יש להתגונן מפני איומים שונים. בסיומה של ההרצאה הופיעה תזמורת המשטרה, זאת בסיועו של השוטר הקהילתי, רס"ב מאיר בכר.

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד