דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
דו"ח לתושב
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
היכל התרבות
צהרוני my
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הרפורמה במחלקת הגבייה

מתאמנות מאור יהודה עברו סדנה אצל מאמנה של אלי רייזמן

20/02/2017
מתאמנות מאור יהודה עברו סדנה אצל מאמנה של אלי רייזמן

 

שתי בנות נבחרת אור יהודה בהתעמלות מכשירים, אגם גדסי וסאלינה אלעברה עברו לאחרונה סדנה בת שלושה ימים במכון וינגייט אצל לא אחר מאשר המאמן של אלי רייזמן, האלופה האולימפית, מיחאי ברשטיאן האמריקאי. הסדנה עצמה הועברה באמצעות פרויקט של "אתנה" בשיתוף איגוד ההתעמלות שהזמינו את המתעמלות המצטיינות בארץ כדי לקיים השתלמות שיועדה למאמנים ולמתעמלות, כאשר את שתי המתעמלות מאור יהודה ליוו המאמנים המקצועיים שלהן, טל ונריה סהר.

 

אגם וסאלינה נבחרו לאחר מבחני קבלה שהתקיימו על ידי אתנה, ואחת לחודש הן תמשכנה לעבור אימונים מיוחדים. ברשטיאן הוליך את רייזמן האמריקאית בת ה-22 לשלוש מדליות במהלך המשחקים האולימפיים בריו הקיץ: אחת מזהב בתחרות הקבוצתית ושתיים נוספות מכסף. במהלך הסדנה, ברשטיאן התלהב מאוד מגדסי בת ה-10 והעריך שהיא תהיה אחת המתעמלות הטובות ביותר בארץ אם היא תתמיד ותעבוד קשה. במהלך הסדנה, עבדו המתעמלות על שלל המכשירים: המקבילים, הקורה, הקרקע והקפיצות.

 

בנוסף, ברשטיאן עבד עם המתעמלות על הטכניקה, והסביר להן כיצד נראה סדר יומן של המתעמלות האמריקאיות המובילות, שכולל אימוני בוקר וצהריים.

 

טל סהר, המנהלת המקצועית של תחום התעמלות המכשירים באור יהודה, מציינת בגאווה: "זו זכות גדולה לעבוד תחת פיגורה כמו מיחאי ברשטיאן שנתן לנו הרבה מאוד כלים להצלחה. אנו נמשיך לטפח בקרב כלל המתעמלות שלנו את ערך המצוינות מכיוון שרק בדרך הזו ניתן להגיע להישגים".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד