דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
התנדבות
היכל התרבות
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה

למעלה מ-500 תלמידים והורים ביום הפתוח בתיכון "יובלים"

20/02/2017
למעלה מ-500 תלמידים והורים ביום הפתוח בתיכון "יובלים"

 

 

למעלה מ-500 תלמידים והורים ביקרו במהלך יום שישי האחרון ביום הפתוח שהתקיים בחטיבה העליונה "יובלים". התלמידים וההורים פגשו את מנהל התיכון, ד"ר נתי ברק, צוותי ההוראה ותלמידי שכבות י"א ו-י"ב שהציגו בפניהם את המגמות הרבות שמציע התיכון.

 

 

תיכון יובלים כולל אשכולות משלושה סוגים: מדעי, עיוני ואומנותי. לקראת השנה הבאה פועלים בתיכון להעשרת המגמות בתחומי הסייבר, הגיאוגרפיה והערבית. מעבר לכך, תימשך ההשקעה גם במגמות הוותיקות כמו כימיה, פיזיקה, ביולוגיה, מדעי החברה, פסיכולוגיה, מנהל עסקי, קולנוע, תיאטרון ואמנות. במהלך החודשים הקרובים יימשך תהליך גיוס כוח אדם איכותי בתחום ההוראה.

 

 

מנהל קריית החינוך יובלים, ד"ר נתי ברק, מציין: "אנו מעוניינים שכל תלמיד שהחל בלימודיו אצלנו בכיתה ז' ימשיך את לימודיו גם בחטיבה העליונה ויסיים אצלנו את שש שנות הלימוד במסגרת העל יסודית. ישנם בתי ספר שונים ומגוונים במרחב, אך מחובתי לומר בוודאות – אף בית ספר לא יעניק לתלמידי אור יהודה יחס אישי ומקצועי, יחס חם ומלווה, כפי שבית הספר על צוות מוריו ביובלים מעניק לתלמידי העיר שלנו. לצד היחס האישי והחם, בית הספר מאפשר לכל תלמיד להצטיין במגוון תחומים ולמצות את יכולותיו הלימודיות באופן הטוב ביותר".

 

ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, מוסיפה: "אני שמחה לראות שהשינוי שהתחלנו בו מוכיח את עצמו, וכעת אנו רואים לנכון להגדיל את כמות המגמות בתיכון יחד עם הענקת משאבים נוספים לטובת ילדי העיר שלומדים בו. יש בי אמונה מלאה בצוות החינוכי שמוביל כיום את התיכון, ואין לי ספק שהשינויים הללו יוכיחו את עצמם ויצעידו את החינוך בעיר לגבהים חדשים. כל תלמיד שימשיך ללמוד באור יהודה – יקבל מאיתנו את המיטב. מעבר לסביבת לימודים חמה ותומכת, אנו נשקיע בתלמידים שילמדו ביובלים ונדאג להעניק להם את כל הכלים שיביאו להצלחתם".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד