דלג על בר עליון
בר עליון

מרוץ אור יהודה יוצא לדרך בפעם החמישית

27/02/2017
מרוץ אור יהודה יוצא לדרך בפעם החמישית

 

מרוץ אור יהודה יתקיים בחודש מרץ (24/3) בפעם החמישית ברציפות זאת לאחר שבשנים האחרונות הפך למוקד משיכה מצד רצים מקצוענים שמנצלים את קיומו של המרוץ על מסלול שטוח ומעגלי שמסייע לשיפור הישגים אישיים. השנה, בנוסף לשלושת המקצים הקבועים לעשרה, חמישה ושני קילומטרים, יתקיים מקצה מיוחד נוסף, "מקצה אפרוחים" ל-500 מטרים לילדי הגיל הרך ולאימהות עם עגלות.

 

כפי שהונהג בשנה שעברה, גם השנה המקצה העממי לשני קילומטרים יתקיים לזכרה של לוחמת מג"ב, הדר כהן הי"ד, כאשר משפחתה של הדר כמו גם חבריה ייטלו חלק במרוץ וירוצו לזכרה. במסגרת המרוץ, ישתתפו קבוצות ריצה רבות, בהן גם קבוצות מקומיות מתיכון יובלים ומתנועת אחרי. כמו כן, השנה הוחלט להעניק הנחה בהרשמה לתושבי אור יהודה ולאפשר לחיילים להשתתף במרוצים התחרותיים בחינם.

 

עו"ד ליאת שוחט, ראש העיר, מציינת: "מרוץ אור יהודה הפך לשם דבר גם מחוץ לעיר שלנו, ואנו שמחים שהוא ממשיך לעורר התעניינות גם השנה. אל המרוץ מגיעים רצים ומשפחות רבות מרחבי הארץ, וכן משתתפים בו גם תושבי העיר, ילדי בתי הספר, נערים ומבוגרים. אנו שמחים לקדם באור יהודה את כל נושא אורח החיים הבריא, וכחלק מכך החלטנו להוסיף השנה 'מרוץ אפרוחים' שמיועד לילדי הגיל הרך. כמו כן, גם השנה אנו נזכור את הדר כהן הי"ד, וננציח את זכרה במרוץ העממי ל-2 ק"מ בהשתתפות משפחתה וחבריה. אני קוראת לכם לצאת ולהשתתף במרוץ שמהווה יום חג לאור יהודה".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד