דלג על בר עליון
בר עליון

נבחרות יובלים סיימו במקומות הראשונים באליפות המחוזית

27/02/2017
הגדל

 

נבחרות האתלטיקה של חט"ב יובלים גרפו הישגים מרשימים באליפות האתלטיקה של מחוז תל אביב שנערכה בשבוע שעבר בהדר יוסף. הנבחרות בגילאי ז'-ח' לבנים ולבנות סיימו במקום הראשון בתחרות המחוזית, והעפילו לאליפות הארצית שתתקיים בחודש מאי. כמו כן, נבחרת הבנות של כיתות ט' סיימו במקום השני המכובד, וגם הן ייצגו את בית הספר והעיר בתחרות הארצית. נבחרת הבנים של כיתות ט' סיימה במקום הרביעי ופספסה את העלייה לשלב הבא.

 

במסגרת האליפות, מתחרות הנבחרות, שכוללות כ-15 תלמידים כל אחת, במגוון מקצועות האתלטיקה: ריצות קצרות (80 מטר), ריצות ארוכות (1,800 מטר), קפיצה לרוחק, הדיפת כדור ברזל, קפיצה לגובה ומרוץ שליחים (4X80 מטר). הנבחרות מודרכות על ידי המורים לחינוך גופני בראשות שרון שדה והצוות שכולל את יוסי כתר, דפנה קנל, אילנה צבי ודבורית פופוביץ'.

 

רוית דאי, מנהלת חט"ב יובלים, מציינת בגאווה: "אני גאה בחבר'ה שלנו שהביאו הישג לא רק לבית הספר אלא לאור יהודה כולה. הם הפנים היפות של בית הספר שלנו ואנחנו נמשיך לתמוך בהם כדי שהם ימשיכו לייצג אותנו בכבוד. אנו ממשיכים לטפח בבית הספר שלנו ערכים של מצוינות, מכיוון שהם לא רק ספורטאים לדוגמה אלא גם תלמידים טובים וזה הדבר החשוב ביותר".

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד