דלג על בר עליון
בר עליון

תלמידי אלונים ואהוד מנור קיבלו תעודות הוקרה מראש העיר

27/02/2017
תלמידי אלונים ואהוד מנור קיבלו תעודות הוקרה מראש העיר

 

 

תלמידי המצוינות של בית ספר אלונים בראשות המורה איילה גורן הגיעו בשבוע שעבר ללשכת ראש העיר כדי לקבל תעודות הוקרה על הצטיינותם בתחרות הארצית ל"חקר החלל והאסטרונומיה". התלמידים הנרגשים, שסיימו במקום הרביעי והמכובד בתחרות, שיתפו את ראש העיר בתחושת הפספוס על כך שלא סיימו במקום הראשון, ולמרות זאת סיפרו על הגאווה הרבה שחשו לאורך כל שלבי התחרות. אל התלמידים התלוותה גם מנהלת בית הספר, מירית מויאל.

 

ליאת שוחט, ראש העיר, עודדה את התלמידים, ואמרה להם: "זה לא דבר מובן מאליו להגיע להישג כזה. אתם צריכים להיות גאים בעצמכם שעברתם דרך ארוכה כל כך, ועם התחושה הזו אתם צריכים להמשיך הלאה ולשאוף כל הזמן להגיע רחוק ככל האפשר. הבאתם הרבה מאוד גאווה לאור יהודה, והיה חשוב לי להגיד לכם את זה פנים אל פנים. תמשיכו לייצג אותנו בכבוד ולהצטיין בלימודים. אנו בעירייה נמשיך להשקיע בכם ולהעניק לכם את המיטב כדי שתגיעו להישגים דומים גם בעתיד".

 

זמן קצר לאחר המפגש המרגש נערך מפגש נוסף, הפעם עם תלמידי בית ספר אהוד מנור שהשתתפו באליפות הסייבר הישראלית ונטלו חלק במשחק הקוד מנקי. התלמידים, שהגיעו בליווי המנהלת אורנה חביב, סגניתה שירן גולדברג והמורה המלווה יפית שמואלי, סיפרו לראש העיר על ההצלחה שלהם בתחרות אחרי שהם סיימו במקום הראשון מבין בתי הספר באור יהודה.

negishut icon עבור לתוכן העמוד