דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
התנדבות
היכל התרבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית

נשות אור יהודה חגגו העצמה נשית במופע "רוח נשית"

6/03/2017
ערב העצמה נשית

 

 

 

אירועי יום האישה הבינלאומי באור יהודה נפתחו בשבוע שעבר עם אירוע "רוח נשית" שנערך ביוזמת מועצת הנשים בראשות מירה קהלני והיכל התרבות בניהולה של חנה פיזואטי יוסף. כ-450 נשים הגיעו להיכל התרבות לצפות בפאנל נשים שכלל קטעי בידור ומוסיקה ובהשתתפות לוסי אהריש, יעל ארד, אילנה שושן, הזמרת שרי והסטנדאפיסטית נויה.

 

במשך למעלה משעה הציבו חמש הנשים סוגיות הקשורות לנשים, דנו בעצמאות הנשית, דיברו על מוטיבציה והשראה ועסקו בזכויות הנשים תוך שהן מתבלות את הנושאים בהרבה מאוד הומור. במהלך הערב הופיעה שרי עם מיטב להיטיה, כמו "לעולם בעקבות השמש", "זה הרגע לאהוב", ועוד. נויה מצידה הצחיקה את הקהל תוך שהיא מבצעת קטעי סטנדאפ שעסקו בעולם הנשי.

 

ראש עיריית אור יהודה, ליאת שוחט, ציינה בדבריה בפני הנשים: "המסר המרכזי בערב הזה הוא שמגיע לנו. אני קוראת לכן, נשים יקרות, לזכור תמיד עד כמה אתן מיוחדות, עד כמה אתן עצמאיות. תדאגו לעצמכן, אל תוותרו על עצמכן, תעניקו לעצמכן שעות איכות וזמן פנאי שהוא שלכן ורק שלכן. עצם העובדה שאנחנו נשים לא אומר שהתפקיד שלנו מסתכם בעבודה ודאגה למשפחה. מותר לנו, ואפילו אני אגיד שאנחנו חייבות לחלום, לשאוף בגדול. ככל שיותר נשים יבינו את זה, החברה שלנו תהיה טובה ואיכותית יותר".

 

 

 

צילומים: נטע מייסלוס

negishut icon עבור לתוכן העמוד