דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
התנדבות
היכל התרבות

הרכב ההיפ הופ המצליח "royal family" מגיע לאור יהודה

1/05/2017
הרכב ההיפ הופ המצליח "royal family" מגיע לאור יהודה

 

תחום המחול באור יהודה ממשיך להפתיע: הרכב ההיפ הופ המצליח "Royal Family" מגיע לעיר להופעה ייחודית ובלעדית כחלק מסבב הופעות של הלהקה ברחבי העולם. מדובר ב-12 רקדניות של ההרכב שיפגשו רקדנים ורקדניות מכל הארץ ואף יעבירו להם שתי סדנאות ריקוד ייחודיות ב-14 וב-15 במאי בהיכל הספורט העירוני. שם המופע שמתקיים כחלק מהסבב הוא Honour The Crown.

 

הרויאל פמלי, שנחשבים לשם דבר בתחום המחול בכלל, מוכרים בעיקר בזכות השתתפותם בקליפ המפורסם sorry של ג'סטין ביבר, אך מעבר לכך, כבר בשנתם הראשונה כמתחרים בתחרות ה-HHI הם זכו במקום הראשון, ומשם המשיכו כמובילי צמרת ההיפ הופ העולמי והתפרסמו בגדול. מעבר לג'סטין ביבר, זכתה הלהקה לעבוד עם אמנים מהשורה הראשונה כמו ג'ניפר לופז, ניקי מינאז' וביונסה.

 

מי ששידכה בין הלהקה המצליחה לעיר אור יהודה היא חברת "ארט אור" יחד עם אורטל חתוכה, מנהלת תחום המחול במתנ"ס אור יהודה, שבמהלך השנה האחרונה פרצה את הסכר בחיבור בין התחום לרמה הבינלאומית. רק לפני כשבועיים שבו בנות המחול ממשלחת עירונית רשמית בניו יורק, שם הן השתתפו בסדנאות מחול בשניים מבתי הספר המובילים בעולם, בית ספר ברודווי דאנס סנטר ובית הספר ג'וליארד ללימודי מקצועות הבמה. כמו כן, העיר אירחה את התחרות הארצית לקבלת מלגה לניו יורק באמצעות האקדמיה האמריקאית לבלט.

 

אורטל חתוכה מציינת בגאווה: "בחלומות הוורודים ביותר שלי לא האמנתי שנצליח להביא את הרויאל פמלי לאור יהודה. אני שמחה שצוותי ההפקה הבינו את הפוטנציאל הרב שיש בעיר הזו ובטוחה שהולכת להיות כאן חגיגה יוצאת דופן שתשים את העיר על המפה ותעצים עוד יותר את תחום המחול באור יהודה. אני רוצה להודות לראש העיר, ליאת שוחט, לסגנה אפי גוטמן ולמנכ"ל המתנ"ס, רענן מור, שמסייעים להפוך את החלום הזה למציאות, ובטוחה שלחובבי המחול בארץ מחכה חגיגה גדולה. תודה מיוחדת לארטיום מנכ"ל חברת ארט אור שמצליח להפתיע אותנו בכל פעם מחדש".

negishut icon עבור לתוכן העמוד