דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
היכל התרבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הקתדרה העממית
התנדבות
הרפורמה במחלקת הגבייה

חניכי יוניסטרים העניקו את פרסי "גיבור מקומי"

30/04/2017 11:00
חניכי יוניסטרים העניקו את פרסי "גיבור מקומי"

חניכי יוניסטרים משנה א' קיימו בשבוע שעבר את "ערב גיבור מקומי". במסגרת הפרויקט, לומדים החניכים את המושג "קהילה" ו"גיבור מקומי", דמות מפתח בקהילה המקומית שתורמת לקהילה בדרכים שונות, בעיקר כדרך של רצון טוב ולא במסגרת תפקיד נושא משרה.

 

החניכים, שעבדו בקבוצות, התחקו אחר דמויות שעונות לדעתם על ההגדרה, יצרו עימם קשר והזמינו אותם לראיון אישי במרכז. בסיום התהליך, נערך כאמור ערב הוקרה ל"גיבורים". בערב זה הציגו החניכים את הדמויות, את העשייה שלהם ואת תרומת פעילותם להעצמתם האישית ולהעצמת הקהילה בה הם פועלים. הגיבורים קיבלו תעודות הוקרה. האירוע נערך במעמד ראש העיר, ליאת שוחט, מנכ"ל המתנ"ס, רענן מור, מנהל מחלקת הנוער, יסף זית, ומנהלת היחידה להתנדבות עירונית, ענת רגב אדלר.

 

הגיבורים שבחרו בני הנוער הם:

 

חבצלת סינואני, מתנדבת במכללת הגמלאים תחת לבנה שתיוי, מנהלת תחום פנאי וקהילה במתנ"ס. סינואני מסייעת בהפקת אירועים, טיולים והרצאות לגמלאים.

חנה קזז, שהקימה את סניף "ויצו" הראשון בעיר, עזרה לנוער במצוקה בעיר, התנדבה ב"אילן" ועזרה לילדים משותקים. כמו כן, היא הקימה קרן  לתמיכה בסטודנטים ולתמיכה כספית בקשישים. היא מתנדבת במרכז יהדות בבל והיא אלמנתו של ראש המועצה לשעבר, יחזקאל קזז ז"ל.

הרצל דעבוש, מתנדב ב"מילבת" ועוזר לאנשים בעלי מוגבלויות. כמו כן, דעבוש מתנדב במוזיאון מורשת יהדות לוב ובסניף של קופת חולים "כללית" בעיר, מתנדב בסניף של "יד שרה" בעיר, ולאחרונה אף החל להגיע גם למרכז יוניסטרים על בסיס קבוע על מנת לסייע בעבודות גינון.

טובה אילוז, מתנדבת במוזיאון מורשת יהדות לוב.

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד