דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לכיתה א'
רישום לגני הילדים
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
דו"ח לתושב
מחיר למשתכן
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
צהרוני my
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
היכל התרבות

אור יהודה השתתפה בתחרות רובינשטיין הבינלאומית

תושבי העיר שהגיעו למשכן למוסיקה ולמחול וצפו בתחרות על מסכי ענק בחרו בשמעון נרינג מפולין כחביב הקהל. בהמשך התברר כי הוא גם הוכתר כזוכה בתחרות. נרינג יגיע להופעה חד פעמית בעיר ב-26 במאי
15/05/2017 16:10
הגדל

לראשונה בתולדותיה, העיר אור יהודה נטלה חלק באופן פעיל בתחרות רובינשטיין הבינלאומית למוסיקה. לצד האירוע המרכזי שהתקיים בהיכל התרבות תל אביב שכלל את ששת נגני הפסנתר הטובים בעולם, התקיימו שלושה מוקדים נוספים ברחבי הארץ, אחד מהם באור יהודה, שם התכנסו תושבים כדי לצפות על מסך ענק בתחרות, כמו גם קיבלו אפשרות להשפיע על תואר חביב הקהל.

 

 

 

 

במהלך יומיים התקיימה התחרות, כאשר אל המשכן למוסיקה ולמחול באור יהודה הגיעו תלמידי המשכן ואורחים נוספים שעקבו מקרוב אחרי התחרות. בסופו של התהליך בחרו תושבי אור יהודה בשמעון נרינג מפולין כזוכה בתואר חביב הקהל. בהמשך התברר כי נרינג הוכתר גם כזוכה בתחרות כולה.

 

בעקבות השתתפותה של אור יהודה בתחרות, נקבע כי נרינג יגיע לאור יהודה למפגש עם תלמידי המשכן ולהופעה מיוחדת ב-26 בחודש, כל זאת לקראת יציאתו לסבב העולמי שבמהלכו הוא יופיע באולמות הגדולים ביותר.

 

חנה אג'יאשוילי, מנהלת הקונסרבטוריון הפועל במסגרת המתנ"ס, מציינת: "היו שני ערבים מוצלחים במיוחד ושמחתי לראות שקלענו בטעמנו לטעמם של השופטים הבינלאומיים בתחרות. זו תהיה תעודת כבוד עבור העיר שלנו לארח נגן בסדר גודל של שמעון נרינג כאן אצלנו במשכן למוסיקה ולמחול רגע לפני שהוא יוצא לסבב הבינלאומי".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד