דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
צהרוני my
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הקתדרה העממית
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
היכל התרבות

יום הצדעה לכוחות הביטחון וההצלה באור יהודה

במהלך האירוע, שנערך במתחם סביון סנטר, הוצגו פעילויותיהם של מד"א, משטרת התנועה, המש"ק, איחוד והצלה, כבאית של כיבוי אש, הכלבן והחבלן. רס"ב מאיר בכר: "חשוב לנו לחשוף בפני הציבור את הפעילות המבורכת של כוחות השיטור וההצלה"

22/05/2017 09:00
יום הצדעה לכוחות הביטחון וההצלה באור יהודה

יום הצדעה לכוחות הביטחון וההצלה נערך בשבוע שעבר באור יהודה במתחם קניון סביון סנטר בהשתתפות מאות אנשים שהגיעו לראות מקרוב את פעילותם. במהלך האירוע הוצגו כבאית, אמבלונס של מגן דוד אדום, חבלן, כלבן, קטנוע של השיטור הקהילתי, אופנוע של משטרת התנועה הארצית, אמבולנס של "איחוד והצלה" ושלושה קטנועים שלהם. כמו כן, התקיימו בדיקות סוכר ולב על ידי "איחוד הצלה" לטובת תושבים שהיו מעוניינים בכך. במהלך האירוע הסתובב בין המשתתפים צלם מגנטים שתיעד את הילדים.

 

 

רס"ב מאיר בכר, שמוביל את הפעילות מטעם השיטור הקהילתי, ציין: "זו השנה הרביעית ברציפות שאנו מקיימים את היום הזה. יש לכך חשיבות רבה והאירוע גורם להדים רבים בקרב תושבי העיר. חשוב לנו לחשוף בפני הציבור את הפעילות המבורכת של כוחות הביטחון שפועלים במהלך כל השנה כדי לשמור על הסדר ולהציל חיים. כולנו נהנינו לראות את הילדים וההורים מפיקים תועלת מאירוע הזה ואנו נמשיך במסורת הזו גם בשנה הבאה".

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד