דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לכיתה א'
רישום לגני הילדים
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
מחיר למשתכן
צהרוני my
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
דו"ח לתושב
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית

ראש העיר מכינה את הילדים לכיתה א'

ליאת שוחט מקיימת סבב בין גני החובה בעיר שבו היא מספרת לילדים הנרגשים את הסיפור "מור ואור עולים לכיתה א'", ומשיבה להם על השאלות המטרידות בדרך לשינוי המשמעותי שמחכה להם
22/05/2017 10:30
ראש העיר מכינה את הילדים לכיתה א'

 

ראש עיריית אור יהודה ליאת שוחט החלה לאחרונה בפעילות בגני החובה בעיר, כאשר היא מגיעה לכל הגנים שבהם מתחנכים ילדים העולים לכיתה א', מקיימת איתם שיחת הכנה ומסייעת להם בהפחתת החששות. מדובר בפעילות שמתקיימת זו השנה השנייה, ובמסגרתה היא מספרת להם את הסיפור "מור ואור עולים לכיתה א'" של הסופרת גלילה רון-פדר עמית ומציג את החששות של צמד התאומים מור ואור שנאלצים להיפרד מהגן, מארגז החול והנדנדנות. הסיפור מספק עבור הילדים תשובות לשאלות שמטרידות אותם במעבר מהגן לכיתה א'.

 

בסיום הסיפור, מקיימת ראש העיר שיחה פתוחה עם הילדים, שומעת מהם כיצד הם נערכים לשינוי, ועושה זאת בשפתם של הילדים. התגובות לביקור של שוחט בגנים חיוביות מאוד והן מהוות שלב נוסף בהכנה שלהם לקראת העלייה לכיתה א'. בחודש הבא יקבלו כל הילדים שעולים לכיתה א' חוברת בשם "חושבים על א'" של פרופ' רחל שיף ונעה פלד שתסייע להם בנושא השפה כל זאת לקראת החופש הגדול.

 

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "מצאתי לנכון לקיים את המפגשים הללו כחלק מכלל ההכנה של התלמידים לאתגר הבא שמחכה להם. אני יודעת שמדובר באירוע לא פשוט עבורם ולכן חשוב לי להקל עליהם כמה שאפשר. בגני הילדים באור יהודה יש צוותים חמים ואיכותיים שמעניקים לילדים שלנו את הטוב ביותר ושמחתי לראות את הידע הרב שצברו התלמידים בכל הגנים שבהם ביקרתי עד כה".

negishut icon עבור לתוכן העמוד