דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
היכל התרבות
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
הקתדרה העממית
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הרפורמה במחלקת הגבייה

יובלים ואהוד מנור זכו בגמר מאמאנט בקעת אונו

שתי הקבוצות מאור יהודה העניקו הרבה כבוד לעיר אחרי שניצחו בגמרים שנערכו בגני תקווה וזכו בגביע. יובלים גברה 0:2 על "על יסודי 3" מיהוד ואהוד מנור ניצחה 0:2 את אלון מגבעת שמואל. ליאת שוחט, ראש העיר, לשחקניות: "הענקתן המון גאווה לעיר שלנו"
28/05/2017 09:20
יובלים ואהוד מנור זכו בגמר מאמאנט בקעת אונו

כבוד גדול העניקו לאור יהודה במוצ"ש שתי קבוצות מאמאנט, אהוד מנור ויובלים שזכו בגמר הליגה של בקעת אונו. שתי הקבוצות עברו עונה ארוכה ומוצלחת במיוחד, כשהשיא היה באולם לידר בגני תקווה כאשר השתיים העפילו לגמר הגדול וניצחו בו בדרך להניף את הגביע המכובד. אל האירוע הגיעו מאות צופים, ביניהם ראש עיריית אור יהודה, ליאת שוחט, שהעניקה את הגביעים, סגנה ויו"ר המתנ"ס, אפי גוטמן, ומנהל מחלקת הספורט, דיאגו לוונסון.

 

תחילה עלתה אל הפרקט קבוצת אהוד מנור שהתמודדה נגד אלון 2 מגבעת שמואל. המערכה הראשונה הייתה חד צדדית, כאשר שחקניות אהוד מנור ניצחו בקלות 12:21. המערכה השנייה כבר הייתה צמודה יותר, ושתי הקבוצות הובילו לסירוגין, אך במאני טיים אהוד מנור התעלתה וניצחה 19:21 בדרך לניצחון 0:2 במשחק כולו ולהנפת הגביע. מי שהדריך את אהוד מנור הוא משה סנדבק.

 

הקהל של אור יהודה התפלל לדאבל, ואכן קיבל אותו כאשר יובלים פגשה את על יסודי 3 מיהוד. גם במקרה הזה המערכה הראשונה הייתה חד צדדית, כאשר בנות יובלים ניצחו 13:21 ועלו עם הרבה מאוד ביטחון למערכה השנייה, שבה הן ניצחו 18:21 וחגגו אף הן עם הגביע יחד עם מאמניהם אפי ושלום מונרוב.

 

ליאת שוחט, ראש העיר, בירכה את הקבוצות הזוכות, וציינה: "אין מילים לתאר את הגאווה שהענקתן לנו בזכות שתי הזכיות הללו. אור יהודה שלחה לליגה ארבע קבוצות, ושתיים מהן הגיעו עד הסוף, מה שמראה את האיכות והרצינות של הקבוצות שלנו. אנו נמשיך לתמוך במפעל החשוב הזה שמעצים את נשות עירנו, כל זאת כחלק משיתוף פעולה נפלא בין הרשויות המקומיות באיזור".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד