דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
התנדבות
מחיר למשתכן
היכל התרבות

אור יהודה אירחה את כנס התזמורות הארצי

נגני תזמורת my orchestra ניגנה יחד עם תזמורות קריית אונו ורמת גן באירוע רב משתתפים שנערך בהיכל התרבות. ברגע השיא של הקונצרט, ניגנו יחד 125 נגנים מעל הבמה את שירי חג שבועות. אפי גוטמן, סגן ראש העיר: "אור יהודה הפכה למרכז של המרכז גם בתחום המוסיקה"
5/06/2017 10:50
אור יהודה אירחה את כנס התזמורות הארצי

קונסרבטוריון אור יהודה אירח בשבוע שעבר בפעם הרביעית את כנס התזמורות הארצי בהשתתפות תזמורת my orchestra בהובלת המנצח שי בוקסבאום, תזמורת קריית אונו ותזמורת רמת גן. האירוע נערך בהיכל התרבות ומשך אליו תושבים רבים מהאיזור שצפו בביצועיהן של התזמורות שניגנו יחד ובנפרד על כלי נשיפה.

 

כל אחת מהתזמורות ניגנה רפרטואר שונה, כשבמהלך הערב נוגנו יצירות קלאסיות, מוסיקה קלה, שירים ישראלים ושירים בינלאומיים מפורסמים של להקות אבא וביטלס. בסיומו של האירוע, ניגנו שלוש התזמורות יחד (125 נגנים סך הכול) שירי חג שבועות.

 

האירוע נערך במעמד סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, אפי גוטמן, שציין בדבריו: "אנו שמחים שאור יהודה הפכה למרכז של המרכז גם בתחום המוסיקה. אני רוצה להודות לד"ר חנה אג'יאשוילי, מנהלת הקונסרבטוריון, שמובילה את התחום הזה לגבהים חדשים, כשרק עתה חזרו תלמידינו מסדנת מלחינים צעירים בניו יורק. אנו נמשיך להשקיע לטובת תלמידי העיר כדי להיות מובילים בתחום המוסיקה, כמו גם בתחומים נוספים".

 

ד"ר חנה אג'יאשוילי, מנהלת קונסרבטוריון אור יהודה, ציינה: "זו מסורת שאנו מקיימים כבר מספר שנים ואנו שמחים לארח את האירוע הזה בכל פעם מחדש. תזמורת אור יהודה עושה דברים מדהימים ומתקדמת מאוד בזכות המנצח שי בוקסבאום שמציב אותנו כאחת התזמורות הטובות ביותר בארץ. הרעיון של רועי ברקוביץ', תושב העיר, לפני כעשר שנים להקים תזמורת כלי נשיפה מוכיח את עצמו ואנו שמחים לראות איך הפרויקט הזה גדל מחמישה אנשים בתחילת הדרך ל-40 נגנים כיום".

negishut icon עבור לתוכן העמוד