דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
היכל התרבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
צהרוני my
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
התנדבות

המתנדבים שמשפצים בתים לתושבים באור יהודה

קבוצת מתנדבים פועלת מזה מספר חודשים כדי לשפץ בתים בעיר הנמצאים במצב תחזוקתי ירוד, ומבצעים עבודות שונות בחינם. בשבוע שעבר הם פגשו את ראש העיר, ליאת שוחט, שאמרה להם: "אתם מלאכים מושיעים שעוזרים לחלשים בחברה. אנו מודים לכם"
5/06/2017 11:05
המתנדבים שמשפצים בתים לתושבים באור יהודה

 

מזה מספר חודשים פועלת באור יהודה קבוצת מתנדבים מיוחדת במסגרת עמותת "איתן מושבך". המדובר במתנדבים מגילאים שונים, החל מחיילי סדיר דרך עובדים ומנהלים בחברות שונות וכלה בפנסיונרים עם עשרות שנות ותק שמתייצבים בימי שישי לפעילות התנדבות ייחודית.

 

הקבוצה מגיעה לבתים במצב תחזוקתי ירוד במיוחד בעיר, כל זאת לאחר תהליך בדיקה ואפיון של העבודה הנדרשת בהם, ומבצעים עבודות שיפוץ בתוך בתי התושבים. העבודות, החל מהחלפת שקע בקיר ועד תיקון קיר גבס, מבוצעות חינם ובהרבה אהבה.

 

ביום שישי האחרון נפגשו המתנדבים עם ראש העיר, ליאת שוחט, שהביעה את תודתה העמוקה על המצווה הגדולה שהם עושים בעזרתם עבור התושבים. "אנחנו, כעירייה, מוגבלים ביכולת שלנו להיכנס לבתים פרטיים ולעזור למרות כל הרצון הטוב", ציינה שוחט. "הלב נחמץ למראה המצב הירוד של חלק מהדירות, והנה אתם, כמו מלאכים מושיעים, מגיעים עם נתינה עצומה ומקצועיות מרשימה ועוזרים לחלשים ביותר באוכלוסייה ועל כך אני רוצה להודות לכם".

negishut icon עבור לתוכן העמוד