דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
היכל התרבות
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות

אור יהודה תרגלה התמודדות עם רעידת אדמה

במסגרת התרגיל הלאומי שמקיים פיקוד העורף, התנסתה העירייה בהתמודדות עם מצב של רעידת אדמה שגורם לנפגעים רבים ולנזק. ראש העיר, ליאת שוחט: "חשוב לנו לקיים את התרגילים הללו ברמה הגבוהה ביותר"

12/06/2017 11:00
אור יהודה תרגלה התמודדות עם רעידת אדמה

עיריית אור יהודה תרגלה השבוע התמודדות עם רעידת אדמה, כל זאת כחלק מהתרגול הארצי לנושא זה. ביום ראשון השבוע התכנסו במרכז ההפעלה מנהלי המכלולים השונים יחד עם ראש העיר, ליאת שוחט, מנכ"ל העירייה, עופר תודר, ונציגי פיקוד העורף שבדקו את מוכנות העיר למצב חירום.

 

במסגרת התרגיל, התנסו ראשי המכלולים במצב שבו הורגשה רעידת אדמה בצפון הארץ שהשפיעה על העיר כאשר באור יהודה הורגשה רעידת אדמה בעוצמה 6 עפ"י סולם ריכטר. במסגרת התרגיל, נאלצה העיר להתמודד עם מצב של הפסקות חשמל ממושכות ובעיות תקשורת שהביאו לשיבוש העברת המידע לציבור. מנהלי המכלולים העבירו לשולחן ראש העיר את המידע שהגיע מהשטח כתוצאה מרעידת האדמה, שכלל נפגעים רבים ונזק.

 

התרגיל עצמו הסתיים בהצלחה מבחינת אופן הטיפול בנפגעים והתמודדות עם המצב. ראש העיר, ליאת שוחט, ציינה: "חשוב לנו לקיים את התרגילים הללו ברמה הגבוהה ביותר שיש כדי להתכונן בצורה המיטבית לשעת חירום. לצערנו, במציאות שבה אנחנו חיים לא ניתן לצפות כיצד יתנהלו חיינו במצב מלחמה או אסון טבע, ולכן אנו חייבים להיות ערוכים לכל תרחיש. אני שמחה על שיתוף הפעולה המצוין שיש לנו כרשות מקומית עם פיקוד העורף ולעבודה המשותפת שמטרתה מתן מענה מיטבי לתושבים בשעת חירום. אנו נמשיך להכין את תושבינו כדי שבשעת חירום נוכל להגיב לסיטואציה הכי טוב שאפשר וכדי שתושבינו יכירו את אופן ההתמודדות וינהגו על פי הכללים".

negishut icon עבור לתוכן העמוד