דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
היכל התרבות
צהרוני my
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
התנדבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

חט"ב יובלים זכתה באליפות מחוז ת"א בכדורסל

הקבוצה שייצגה את בית הספר (כיתות ז'-ח') השלימה דרך מפוארת בטורניר שהסתיימה בניצחון על עירוני ד' 31:45 ובן גוריון הרצליה בגמר 31:45. את הקבוצה מאמן טלמור בן חיים, המצטיין: אופק טורקשוילי
19/06/2017 11:15:10
חט"ב יובלים זכתה באליפות מחוז ת"א בכדורסל

קבוצת הכדורסל של חט"ב יובלים (ז'-ח') המאומנת על ידי טלמור בן חיים זכתה בשבוע שעבר באליפות מחוז תל אביב לבתי הספר אחרי שהשלימה רצף של ניצחונות והעניקה הרבה כבוד לעיר אור יהודה.

 

אחרי ניצחונות על קבוצות מרמת השרון בשלב המוקדמות, על ערן חולון ותיכונט תל אביב ברבע הגמר, הגיע המשחק בחצי הגמר מול עירוני ד' אותו ניצחה יובלים 31:45. במשחק הגמר ניצחה יובלים 42:51 את בן גוריון הרצליה וזכתה להניף את הגביע הנכסף. המצטיין בטורניר היה אופק טורקשוילי שיחד עם חבריו רשם את אחד ההישגים הבולטים בעיר השנה לבתי הספר.

 

ליאת שוחט, ראש העיר, בירכה: "מרגש ומחמם את הלב לראות שחקנים כל כך מוכשרים ששמים לעצמם מטרה ועומדים בה. זו הייתה שנה מבורכת מבחינת ההישגים בספורט, כשהזכייה של קבוצת יובלים משלימה את הפאזל ובכל הענפים העיר אור יהודה רשמה הישגים מרשימים. אנו נמשיך להשקיע בספורט בכל הגילאים מכיוון שבאמצעות הספורט אנו מחנכים לערכים חשובים ולמצוינות".

negishut icon עבור לתוכן העמוד