דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לגני הילדים
רישום לצהרונים
רישום לכיתה א'
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה
היכל התרבות
הקתדרה העממית
דו"ח לתושב
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
צהרוני my
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

תלמידי שיזף זכו במקום השלישי באולימפיאדת המח"ר

נועם משה, איתי בלס ואביב גוסמן העניקו גאווה לעיר אחרי שהתחרות בתחרות רובוטיקה שכללה תכנות של רובוט. ליאת שוחט, ראש העיר: "נמשיך לפתח בעיר את מקצועות המתמטיקה, ההנדסה, החלל והרובוטיקה כדי להיות מובילים בתחום"

19/06/2017 11:35
תלמידי שיזף זכו במקום השלישי באולימפיאדת המח"ר (הגדל)

שלושת תלמידי כיתה ב' מבית ספר שיזף באור יהודה, נועם משה, איתי בלס ואביב גוסמן, זכו לאחרונה במקום השלישי באולימפיאדת המח"ר (הנדסה, מתמטיקה, חלל ורובוטיקה) שנערכה בטכניון בחיפה. השלושה הצטיינו בתחרות שבה השתתפו כ-1,500 ילדים מכל הארץ וחולקה לקטגוריות גיל שונות.

 

התחרות מתקיימת על ידי חברת ytek במסגרת פרויקט "סל מדע" מטעם משרד המדע המתקיים באור יהודה במהלך השנה בבתי הספר סביונים, שיזף, אלונים וסעדיה גאון. לאחר תהליך מיון, נבחרו משה, בלס וגוסמן כנציגי העיר והתחרו בתחרות המשלבת את נוסחת מהירות, זמן ודרך, כאשר היה עליהם לתכנת ולחשב את הגעתו של הרובוט במסלול המדמה רכב חכם. השלושה בלטו בתחרות והגיעו כאמור למקום השלישי המכובד.

 

את תלמידי אור יהודה ליוו במהלך כל השנה המדריכים יוסי גלעדי ורעות ישראלי שמלווים ומפתחים את עידוד החשיבה והמתמטיקה. ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, ציינה: "אני מברכת את שלושת התלמידים שזכו, נועם, איתי ואביב, שהעניקו הרבה מאוד גאווה לעיר והצטיינו בתחרות הכל כך מאתגרת הזו. אנו נמשיך לפתח בעיר את מקצועות המתמטיקה, ההנדסה, החלל והרובוטיקה כדי להיות מובילים".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד