דלג על בר עליון
בר עליון

בית ספר אהוד מנור נבחר כבי"ס מעודד קריאה

בטקס שנערך על ידי מחוז ת"א במשרד החינוך, נבחר בית הספר כמעודד קריאה בעיקר בזכות מיזם "נתפס כקורא" שבו "נתפסו" תלמידים שקראו בשעות לא שגרתיות. מנהלת בית הספר, אורנה חביב: "נמשיך לעודד את הקריאה בקרב תלמידינו"
19/06/2017 16:15
בית ספר אהוד מנור נבחר כבי"ס מעודד קריאה

בית ספר אהוד מנור באור יהודה נבחר בשבוע שעבר על ידי מחוז תל אביב במשרד החינוך כבית ספר מעודד קריאה, זאת לאחר שהמפקחים הכוללים התרשמו מהפעילות היוצאת דופן שמתקיימת בו. בטקס "נבחרת הקוראים" שנערך בבית חיל האוויר בהרצליה הוענק למנהלת אורנה חביב הפרס החשוב. את הטקס הנחה הסופר קובי מחט. האירוע נערך במעמד מנהלת מחוז ת"א, חיה שיטאי, הממונה על הספריות במשרד החינוך.

 

בבית ספר אהוד מנור התקיימה פעילות ענפה בתחום הקריאה במהלך השנה האחרונה, כאשר במוקד עמדה יוזמה בשם "נתפס כקורא" שבמסגרתו אותרו ילדים מבית הספר ש"נתפסו" קוראים בשעות לא פורמליות (בהפסקות, לפני ואחרי הלימודים, וכדומה), הם צולמו ותמונתם פורסמה באתר האינטרנט של בית הספר ובלוחות המודעות, כאשר בסופו של התהליך הוא אף קיבל תעודת "נתפס קורא". כמו כן, נערכו פעילויות נוספות בקרב כל שכבות הגיל בבית הספר לעידוד הקריאה.

 

מנהלת בית ספר אהוד מנור, אורנה חביב, מציינת בגאווה: "אנו רואים חשיבות רבה בקריאה דווקא כיום בעידן המחשבים והסמארטפונים. חשוב לנו להמשיך ולראות את הילדים לא מפסיקים לקרוא מכיוון שזה ידוע שהקריאה מעודדת ומפתחת את הדמיון, ולכן אנו נמשיך לקיים יוזמות ופעילויות נוספות כדי להעמיק את הקריאה בקרב כל שכבות הגיל".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד