דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
דלג על Banners
Banners
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
צהרוני my
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הרפורמה במחלקת הגבייה
דו"ח לתושב
מחיר למשתכן

בני הנוער פתחו את הקיץ עם סקאזי


למעלה מאלף איש הגיעו לאירוע שנערך בגן התשעה. גם די ג'יי עידו בי וצוקי ותקליטני הבית של מועדון הבייס באור יהודה הפגינו את ביצועיהם. ליאת שוחט, ראש העיר: "דאגו לכך שלרגע לא יהיה לכם משעמם בקיץ הזה"
26/06/2017 10:00
בני הנוער פתחו את הקיץ עם סקאזי

למעלה מ-1,000 בני נוער הגיעו ביום חמישי שעבר לגן התשעה לפתיחת אירועי הקיץ של הנוער באור יהודה. במרכז האירוע עמדה הופעתו של הדי ג'יי סקאזי שביצועיו על המוסיקה שלהבו את ההמונים שהגיעו. עוד קודם לכן, הופיעו די ג'יי עידו בי וצוקי. גם די ג'יי שלומי לוי ודי ג'יי ברדה, שניהם ממועדון הבייס באור יהודה, זכו לתשואות רבות מצד הקהל.

 

האירוע עצמו נוהל על ידי מחלקת הנוער בראשות יסף זית. ראש העיר, ליאת שוחט, בירכה את בני הנוער, ואמרה להם: "אנו עומדים בפתחו של קיץ גדוש באירועים שהופקו עם הרבה מאוד מחשבה באשר לצרכים ולרצונות שלכם. שמתי לעצמי למטרה להעצים את בני הנוער בעיר ולהקצות לכך משאבים רבים כדי שתוכלו ליהנות ממיטב הפעילויות והאירועים, ומחלקת הנוער עמלה על גיבוש התוכנית שתגרום לכך שלרגע לא יהיה לכם משעמם בקיץ הזה".

 

במהלך הקיץ יתקיימו שלל אירועים ופעילויות לבני הנוער בעיר, כאשר מדי יום שלישי ועד לסיום הקיץ יתקיים בגן התשעה אירוע בהפקת מועדון איילת השחר וצוות סח"י שבמסגרתו יתקיימו טורניר קט-רגל, מדורה וטאבון, יוצבו שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה ואף יוקצה מתחם זולה. בימי חמישי יגיעו בני הנוער לרחבת היכל הספורט, שם הם יפגשו שני מתחמים: ג'אם, זולה ומזנון חופשי וכן מתחם "ברייק אאוט" שבו יוצבו עמדות משחק ומולטימדיה כאשר הדי ג'ייז של מועדון הבייס ינגנו במהלך הערב.

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד