דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות
התנדבות
מחיר למשתכן
הרפורמה במחלקת הגבייה

שיראל ז'נח ויסמין אסטנג'לוב זומנו לנבחרת ישראל לנערות בכדורעף

השתיים, שמשחקות באגודת ע.ל.ה אור יהודה, קיבלו את הזימון המיוחל בזכות יכולתן המצוינת, ובימים אלו הן שוהות עם הנבחרת בסלובקיה בטורניר הכנה לאליפות אירופה. תומר רוסיאנסקי, המנהל המקצועי: "הן מעניקות לנו הרבה מאוד גאווה"
26/06/2017 10:15
שיראל ז'נח ויסמין אסטנג'לוב זומנו לנבחרת ישראל לנערות בכדורעף

שתי שחקניות אגודת ע.ל.ה אור יהודה בכדורעף, שיראל ז'נח ויסמין אסטנג'לוב, קיבלו לאחרונה זימון לנבחרת ישראל לנערות. מדובר בהישג יוצא דופן עבור הענף שהולך ומתפתח בעיר ופועל במסגרת המתנ"ס, ומסמן את ההתקדמות תחת הדרכתו של המאמן תומר רוסיאנסקי.

 

שתי השחקניות המתגוררות באור יהודה מוכיחות השנה כי הן עשו כברת דרך מבחינת ההתקדמות האישית שלהן. ז'נח סיימה את לימודיה בכיתה ח', גובהה 1.80 מ' והיא משחקת בתפקיד "קבלנית", כאשר בשנה האחרונה היא החלה ללמוד ולהתאמן באקדמיה לכדורעף בווינגייט, ועוד קודם לכן היא למדה בכיתת הספורט של יובלים באור יהודה.

 

אסטנג'לוב סיימה אף היא כיתה ח' ביובלים אור יהודה, גובהה 1.84 מ' והיא משחקת בתפקיד "חוסמת אמצע". היא מתאמנת ומשחקת בכיתת הספורט של יובלים ובע.ל.ה אור יהודה בכדורעף.

 

שתי השחקניות מאור יהודה הן שחקניות מובילות בנבחרת הנערות של ישראל עד גיל 16, ובימים אלו הן נמצאות בסלובקיה שם הן נוטלות חלק בטורניר ההכנה הראשון כחלק מהכנות הנבחרת למוקדמות אליפות אירופה שיערכו בינואר 2018.

 

תומר רוסיאנסקי, המנהל המקצועי של הענף באור יהודה, מציין בגאווה: "אני מאמין מאוד בבנות ומסייע להן ככל יכולתי על מנת שהן יוכלו לממש את הפוטנציאל שלהן בכדורעף. אני בטוח שאם הן ירצו בכך וימשיכו לעבוד קשה, הן יובלו להשתלב בעתיד בליגות הבכירות של ישראל ובנבחרות הבוגרות. ההצלחה של הבנות היא גאווה גדולה מאוד עבורי כמאמן שלהם וכמי שמוביל את הכדורעף בעיר, ואני בטוח שגם עבור כל שחקניות הכדורעף בעיר, לכיתת הספורט ביובלים, לאנשי צוות הספורט בעיר ולתושבי אור יהודה. כולי תקווה שבשנה הבאה שתיהן יעזרו לקבוצת הנוער של ע.ל.ה אור יהודה להעפיל לליגת העל לנוער החזקה בכדורעף, ואני מאחל להן באהבה המון הצלחה".

negishut icon עבור לתוכן העמוד