דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הרפורמה במחלקת הגבייה
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הקתדרה העממית
היכל התרבות
מחיר למשתכן

סא"ל שחר ספדה ומני עוזרי הופיעו בכנס המתגייסים באור יהודה

ספדה, סגן מפקד חטיבת כפיר, והסטנדאפיסט דיברו בפני המתגייסים על נושא הגיוס. המתגייסים קיבלו שי איכותי. ליאת שוחט, ראש העיר: "אתם ממש לא כמו שמספרים עליכם בעיתונים שאתם דור מפונק. אתם דור מיוחד"
סא"ל שחר ספדה ומני עוזרי הופיעו בכנס המתגייסים באור יהודה

כנס מתגייסים למסיימי כיתות י"א ו-י"ב נערך בשבוע שעבר בהיכל התרבות במעמד ראש העיר ליאת שוחט. האירוע, שאורגן בשיתוף מחלקת הנוער העירונית ומרכז הצעירים שמוקם בימים אלו, משך מאות מתגייסים שזכו לקבל בסיומו שי איכותי בדמות תיק גב, שק כביסה, תיק רחצה וארנק.

עוד בטרם הכניסה לאולם, המתינו לנוכחים עמדות מידע לקראת גיוסם יחד עם כיבוד עשיר. בפתח האירוע, פנתה ראש העיר, ליאת שוחט, למתגייסים, ואמרה להם: "אתם עומדים בפני שלב חשוב בחיים שלכם. לצערנו הרב, נועדנו לחיות על חרבנו, ואם חשבנו לפני 20 או 30 שנה שהמצב במזרח התיכון אולי ישתפר ושנוכל להגיע לשלום עם שכנינו, אנחנו רואים שלא כך הדבר, וספק אם יש מישהו שחושב שמשהו משמעותי ישתנה בשנים הבאות. נפילתה של הדר כהן ז"ל, בת העיר, הוכיחה לי שגדל כאן דור שהוא מחויב, שהוא אחר. שלא רואה רק את עצמו, אלא רואה את האחר ונותן למען האחר. ממש לא כמו שמספרים עליכם בעיתונים – שאתם דור מפונק. דור מפונק לא הולך להתנדב מבוקר עד ערב. דור מפונק היה יושב רגל על רגל ולא מתגייס במלוא המרץ לעשות למען האחר, ולא רק ביום המעשים הטובים. אתם דור מיוחד והערב הזה הוא רק חלק קטן מהנתינה שלנו כעיריית אור יהודה אליכם".

 

במרכזו של הערב העביר סא"ל שחר ספדה, סגן מפקד חטיבת כפיר, הרצאה למתגייסים, שבה סיפר על שירותו הצבאי, פציעתו הקשה שממנה התאושש לפני חזרתו לכשירות מבצעית. בגזרתו של ספדה נחטפו שלושת הנערים גיל-עד שער, יעקב פרנקל ואיל יפרח ז"ל, ובהרצאתו סיפר ספדה על תהליך החיפוש הממושך והאופן שבו השיבו הוא וחייליו את גופותיהם להוריהם. לאחר ההרצאה, התקיים מופע סטנד-אפ של מני עוזרי שהצחיק את המתגייסים.

negishut icon עבור לתוכן העמוד