דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
התנדבות
מחיר למשתכן
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

תלמידי כיתות ד' יצרו תערוכה מרהיבה של נחל איילון

כחלק מתכנית "טבע באיילון" שהורחבה השנה לכל בתי הספר בעיר, הופקו תוצרים מרשימים על ידי התלמידים עצמם, שהוצגו בתפוח פיס. באירוע השיא השתתפו התלמידים, ההורים והצוותים החינוכיים
3/07/2017 15:00
תלמידי כיתות ד' יצרו תערוכה מרהיבה של נחל איילון

בשבוע שעבר נפתחה בתפוח פיס באור יהודה תערוכת התכנית "טבע באיילון". במהלך השנה האחרונה התקיימה תכנית בבתי הספר היסודיים לכיתות ד' לטובת היכרות עם נחל איילון, אתר השוכן בעיר אך אינו מוכר לרוב תושבי אור יהודה וסביבתה. כחלק מהתכנית, יצאו תלמידי העיר לנחל לאחר שעברו סדנת צילום. כל כיתה בעיר קיבלה שני שיעורי הכנה על הנחל ועל צילום בכלל, ויצאה לצלם את הנחל באמצעות מצלמות מקצועיות.

 

 

כמו כן, כל תלמיד בחר פריט מתוך הצילומים שלו וביצע לגביו עבודת חקר בכלים אורייניים. מנהל סדנת הצילום, מר יקי אקרמן, העביר באמצעות הידע שלו ואהבתו לטבע את הכלים המקצועיים לצילום, והתוצרים שסיפקו התלמידים היו מלהיבים מאוד. יצוין כי התכנית עצמה התקיימה כפיילוט במהלך השנה שעברה בבית ספר אהוד מנור, וכעת היא הורחבה לכלל מערכת החינוך.

 

 

 

באירוע השיא השתתפו התלמידים עצמם, הוריהם והצוותים החינוכיים שעברו בין העבודות הנבחרות. את הפרויקט ריכזה מנהלת תחום קיימות ונגישות בעירייה, הגב' נורית שולמן, כשלצידה סייעו צוות תפוח פיס, אתי גיטליס, משה פירי ושירן עמיר.

negishut icon עבור לתוכן העמוד