דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
רישום לגני הילדים
רישום לכיתה א'
דלג על Banners
Banners
דו"ח לתושב
היכל התרבות
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
הקתדרה העממית
הנחיות למניעת יתושים ונחשים

בנות הפועל אור יהודה בהתעמלות אומנותית כיכבו באליפות ישראל

איה קוואמרה סיימה במקום הראשון בתרגיל הכדור השני בתרגיל האלות בדרך למקום השלישי הכללי. גם מיכל אמינוב ביידר, יסמין בבייב, רותם נורי, גיל עידו, מעיין מוסקוביץ' וענבל לביא כיכבו
17/07/2017 13:10
בנות הפועל אור יהודה בהתעמלות אומנותית כיכבו באליפות ישראל

הפועל אור יהודה בהתעמלות אומנותית חזרה מאליפות ישראל שנערכה בסוף השבוע האחרון בחולון עם שלל מדליות. המתעמלות שעובדות קשה במהלך כל השנה תחת ניהולה של הספורטאית האולימפית לשעבר אלונה קנטור דבורניצ'נקו בלטו בשלל הגילאים והקטגוריות והביאו הרבה כבוד לעיר.

 

 

איה קוואמרה (שנתון 2001 בוגרות) סיימה במקום הראשון בתרגיל הכדור, במקום השני בתרגיל האלות והגיעה למקום השלישי הכללי. מיכל אמינוב ביידר (שנתון 2004) השיגה את מדליית הארד בתרגיל הכדור. יסמין בבייב (אף היא שנתון 2004) השיגה גם היא את מדליית הארד בתרגיל הכדור. רותם נורי (שנתון 2007) השיגה את מדליית הארד בתרגיל האלות, גיל עידו (שנתון 2006) סיימה רביעית כללי בתרגילי החישוק והאלות. מעיין מוסקוביץ' (שנתון 2007) סיימה במקום השישי הכללי וענבל לביא (שנתון 2007) סיימה במקום ה-11 בתרגיל החופשי.

 

אלונה קנטור דבורניצ'נקו, המנהלת המקצועית של הפועל אור יהודה, מציינת בסיפוק רב: "בנות הנבחרת העניקו גאווה אמיתית לעיר אור יהודה ולענף המדהים שלנו. אני שמחה שהפועל אור יהודה הוכיחה שהיא על המפה. כעת אנו מתכוננות לאליפות ישראל הקבוצתית שתתקיים בהדר יוסף ולקראת התחרות הגדולה בבולגריה שתיערך לאחר מכן".

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד