דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
היכל התרבות
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הרפורמה במחלקת הגבייה
מחיר למשתכן

קרן פלס הופיעה במסגרת בימות פיס באור יהודה

הזמרת ביצעה את מיטב להיטיה בהופעה בלתי נשכחת בהיכל התרבות. ראש העיר, ליאת שוחט, ציינה: "הפרויקט הבא שנעבוד עליו בשיתוף מפעל הפיס הוא שיפוץ בריכת השחייה העירונית"
17/07/2017 13:15
קרן פלס הופיעה במסגרת בימות פיס באור יהודה

הזמרת קרן פלס הופיעה בסוף השבוע האחרון בהיכל התרבות באור יהודה אל מול אולם מלא בתושבים, זאת במסגרת "בימות פיס" המתקיימות מדי שנה ברחבי הארץ. האירוע שנערך בשיתוף עיריית אור יהודה כלל את מיטב השירים של הזמרת ולהקתה שביצעו את "איתי", "אם אלה החיים", "שיר לאסף", "מבול", וגם שירים שכתבה לאחרים. פלס שילבה במופע שלה הרבה הומור וציינה כי היא שמחה שהוזמנה להופיע באור יהודה.

 

עוד לפני עלייתה להופיע, בירכה ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, את הקהל, וציינה: "אירוע בימות פיס הוא מיזם חשוב ומפעל הפיס מסייע לעיר אור יהודה במגוון תחומים, כשהתרבות הוא רק אחד מהם. בזכות שיתוף הפעולה המצוין עם יושב ראש מפעל הפיס עוזי דיין, אנו משפצים גינות ציבוריות, מקימים מוסדות חינוך ועושים למען התושבים. הפרויקט הבא שנעבוד עליו הוא שיפוץ בריכת השחייה העירונית בשיתוף מפעל הפיס".

 

גם עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס, לא חסך מחמאות מראש העיר, וציין: "אנו נהנים להשקיע באור יהודה ואנו נמשיך להפעיל את בימות הפיס גם בשנים הבאות. יש כאן ראש עיר מצוינת שנרתמת לעבוד עבור הציבור, וזה חשוב". את האירוע הפיקה מחלקת התרבות העירונית בראשות חנה פיזואטי יוסף.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד