דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
התנדבות
היכל התרבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
הסדרי החנייה החדשים בעיר

המתאבק האגדי קווין ואן אריק נפגש עם ילדי אור יהודה

המתאבק האמריקאי הגיע לסיור בעיר ונפגש עם חניכי ה-MMA של אור יהודה כדי לשוחח עימם ולספר להם על דרכו המקצועית והערכים שעל פיהם עליהם לפעול. לאחר מכן, הוא פגש את ראש העיר ליאת שוחט
17/07/2017 13:20
המתאבק האגדי קווין ואן אריק נפגש עם ילדי אור יהודה

המתאבק האגדי קווין ואן אריק, שפרץ לתודעה שלנו בשנות השמונים, הגיע השבוע (שלישי) לביקור באור יהודה ונפגש עם ילדים ובני נוער הפעילים בחוגי ה-MMA והג'יו ג'יטסו של המתנ"ס. ואן אריק הגיע בתיווכם של שניים מהפעילים הקהילתיים בשכונת נווה רבין, מתן סנדר ואלי בורוכוב, כל זאת במטרה להגביר את המוטיבציה בקרב הנערים ולספק להם השראה להצלחה ושאיפה למצוינות.

 

ואן אריק הגיע בליווי שני בניו, אף הם מתאבקים מקצועניים, מרשל ורוס, נשותיהם ואשתו. תחילה הוא הגיע ללשכת מנכ"ל המתנ"ס, רענן מור, ושוחח עימו. בשיחה אמר מור: "אני נרגש לפגוש אדם כל כך ערכי כמוך שמהווה מודל לחיקוי בכמעט כל בית בישראל. אני בעצמי גדלתי על האישיות החמה שלך והדרך הערכית שבה התנהלת לאורך כל הקריירה. אין לי ספק שבני הנוער שפוגשים אותך שואבים ממך הרבה מאוד הרשאה, וזו זכות גדולה עבורינו לארח אותך".

 

מיד לאחר מכן יצאו ואן אריק ובני משפחתו אל היכל הספורט, שם קיבלו את פניהם אלון שר וצוות המאמנים שהפגישו את משפחת ואן אריק עם הילדים ובני הנוער המתאמנים. קווין ואן אריק אמר לילדים: "היה חשוב לי לפגוש אתכם כדי להגיד לכם שגם כשיש יריבויות, חשוב בסוף להיות חברים. חשוב שתהיה בכל אחד ואחת מכם מידת רחמים, גם כשאתם רואים את בני כיתתכם נמצאים במצב שבו הם לבד. אל תשפילו אותם, אל תיתנו לזה יד. להיפך, תעזרו להם, תרימו אותם. מי שלא עושה את זה, הוא פחדן". לאחר מכן, נערך אימון משותף לילדים ולוואן אריקים.

 

 

לאחר המפגש המרגש, הגיעה משפחת ואן אריק למפגש וארוחה משותפת עם הפעילים הקהילתיים שאליו הגיעה גם ראש העיר, ליאת שוחט, שהודתה להם על הביקור המרגש.

negishut icon עבור לתוכן העמוד