דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
רישום לצהרונים
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
הקתדרה העממית
התנדבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
היכל התרבות

חניכי יוניסטרים הצטיינו בתחרות "יזם השנה"

קבוצת שנה ב' פיתחה מכשיר חדשני שמפיץ ריח מעיר לפני צלצול השעון המעורר, וזכתה במקום השלישי. חניכי שנה ג' שפיתחו אביזר לסמאטרפון שמונע גניבה קיבלו ציון לשבח
24/07/2017 15:00
חניכי יוניסטרים הצטיינו בתחרות "יזם השנה"

 

 

עשרות סטארט-אפים של בני נוער מ-50 יישובים ברחבי הארץ ומכל המגזרים בישראל התחרו בשבוע שעבר על התואר "יזם השנה" של עמותת יוניסטרים, אירוע שנערך בהיכל התרבות תל אביב במעמד ראש העיר ליאת שוחט, וסגנה ויו"ר הנהלת המתנ"ס, אפי גוטמן. הפעילות של חניכי יוניסטרים באור יהודה מתקיימת כחלק משיתוף הפעולה של העמותה עם העירייה ומחלקת הנוער במתנ"ס בראשות יסף זית.

 

במסגרת התחרות, חניכי אור יהודה שנה ב' זכו במקום השלישי במסגרת קטגוריית "סטארט אפ מצטיין". החניכים פיתחו מכשיר חדשני בשם smellup שמפיץ מולקולות ריח טבעיות לאוויר, כמו מנטול, רוזמרין ולימון, שהוכחו כמעוררות, כל זאת מספר דקות לפני צלצול השעון המעורר. בדרך זו, המשתמש קם רענן יותר בדרך קלה יותר, ומגיע לרמת תפקוד גבוהה מהר יותר.

 

גם חניכי שנה ג' מאור יהודה הצטיינו בתחרות כאשר הם זכו בציון לשבח. החניכים פיתחו אביזר חדשני ואופנתי בשם key safe עבור הסמארטפון המונע גניבה, שבירה ואבדה של המכשיר. האביזר מתלבש על כיס המכנס ומחובר בחוט שנמתח לסמארטפון בצורה נוחה וידידותית.

 

חניכי שנה א' מאור יהודה שהשתתפו אף הם בתחרות יזמו כלי אחסון מודולרי המשנה את נפחו בהתאם לנפח המזון המוכנס אליו, ובדרך זו הוא חוסך מקום יקר וכסף רב. מוצר נוסף שפותח על ידי חניכי שנה א' הוא מושב נייד לאנשים בעלי קושי לקום ממצב ישיבה, כאשר המושב יגדיל את נפחו בעת השימוש ויגרום להתרוממות מלאה.

 

עמותת יוניסטרים פועלת במטרה להוביל לשינוי חברתי באמצעות מתן הזדמנות לבני נוער ולצעירים להקים חברות סטארט אפ ולהשתלבות בעולם העסקים. במסגרת תכנית יוניסטרים, בני הנוער מקימים ומנהלים חברת סטארט אפ על כל שלביה, החל מהקמת חברה ותהליך סיעור מוחות, דרך סקר שוק, תכנית עסקית, אב טיפוס, גיוס הון מול משקיעים, ייצור, שיווק ומכירה. את בני הנוער מלווים בהתנדבות מעל ל-3,000 אנשי עסקים המעבירים את הידע העסקי ממקור ראשון ומהווים עבורם מודל לחיקוי.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד