דלג על בר עליון
בר עליון

נבחרת ההתעמלות האומנותית זכתה במדליית כסף

הנבחרת הכוללת שש בנות הצטיינה באליפות ישראל בתרגיל האלות. אלונה קנטור-דבורניצ'נקו: "זו גאווה גדולה. המתעמלות שלי אלופות ויגיעו רחוק בזכות העבודה הקשה וההתמדה"
24/07/2017 15:10
נבחרת ההתעמלות האומנותית זכתה במדליית כסף

נבחרת ההתעמלות האומנותית של הפועל אור יהודה חזרה עם גביע הביתה ביום חמישי האחרון מאליפות ישראל. מדובר בנבחרת הקבוצתית הכוללת שש ספורטאיות המתחרות בדרגת ילדות. הספורטאיות ביצעו את תרגיל האלות וסיימו במקום השני שהציב אותן במקום מצוין על המפה הארצית.

 

בנות הנבחרת, המנוהלת על ידי הספורטאית האולימפית אלונה קנטור-דבורניצ'נקו ופועלת על ידי המתנ"ס העירוני, הן לירן מועלם, הודיה תקדים, נויה תקדים, גיה בר, ענבר שכנאי והילה גננסיה שעשו את הבלתי ייאמן במכשיר שנחשב לקשה ביותר.

 

 

אלונה קנטור-דבורניצ'נקו מציינת: "זו גאווה גדולה עבורנו. הבנות עמלו רבות כדי להגיע להישג כזה. הן מתאמנות פעמיים ביום ושש פעמים בשבוע, ונמצאות יותר באולם מאשר בבית. אין ספק שההשקעה בסופו של דבר משתלמת. המתעמלות שלי אלופות ויגיעו רחוק בזכות העבודה וההתמדה שלהן. אני מלאת גאווה וממוקדת במטרה להביא מדליה מהתחרות בבולגריה שתתקיים בסוף השבוע הקרוב".

 

מלבד ההישג הזה, נבחרת הקבוצתי 4 בנות השיגה גם היא תוצאה נאה בתרגיל האלות עם הספורטאיות עדי פרנקו, אופיר אברהם, אלה לב אור ועינת קברניסקי.

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד