דלג על בר עליון
בר עליון

תושבי אור יהודה חגגו עם מני ממטרה

פארק נווה רבין היה עמוס בתושבים שהגיעו כדי לחגוג את אחד מאירועי השיא של הקיץ, כשעוד לפני כן התארחו הדמויות האהובות מערוץ הופ. ליאת שוחט, ראש העיר: "שמחה לראות שממופע למופע כמות החוגגים רק הולכת וגדלה
2/08/2017 10:00
תושבי אור יהודה חגגו עם מני ממטרה

אירועי הקיץ באור יהודה ממשיכים לשבור שיאי התעניינות, כאשר רבים פוקדים מדי שבוע את הפארקים השונים כדי לקחת חלק וליהנות מזמן איכות שכולל את המופעים הטובים ביותר. בשבוע שעבר נערך אירוע ססגוני בפארק נווה רבין, שם התכנסו מאות תושבים וילדיהם, ובמשך למעלה משעתיים דקלמו את מיטב השירים.

 

 

האירוע נפתח עם מופע הפעלה מוסיקלי "תיבת השירים" שאירח את כל הדמויות האהובות מערוץ הופ: סמי הכבאי, הדבורה מאיה, תותית, החיוך של רוזי ודובוני איכפת לי. רגע השיא של האירוע הגיע כאשר מני ממטרה, האיש בעל אלף הפרצופים, עלה להופיע והצחיק את הילדים במופע בלתי נשכח. את האירוע הפיקה מחלקת התרבות העירונית בראשות חנה פיזואטי יוסף.

 

ליאת שוחט, ראש העיר, פנתה אל החוגגים ואמרה להם: "אנחנו נמצאים בעיצומו של הקיץ, אבל הטוב עוד לפנינו עם שלל אירועים שמחכים לנו גם בחודש אוגוסט. אני שמחה לראות שממופע למופע כמות החוגגים רק הולכת וגדלה. אנו נמשיך להעניק לתושבים שלנו את המופעים הטובים ביותר כדי שתיהנו".

negishut icon עבור לתוכן העמוד