דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
רישום לצהרונים
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
צהרוני my
הרפורמה במחלקת הגבייה
היכל התרבות
הקתדרה העממית
התנדבות
מחיר למשתכן

קבוצת עג'ה ובניו מאור יהודה זכתה בטורניר הקט-רגל

בקבוצה משחק בנו של עג'ה, כדורי אברהם, שניצחה 0:3 את עמית עמ"ל מראשון לציון. ננה ג'ומעה, אף הוא מאור יהודה, הוכתר כמצטיין הטורניר. ליאת שוחט: "יש משהו באווירה הזו שמשאירה אצל כולנו טעם של עוד"
31/07/2017 10:20
קבוצת עג'ה ובניו מאור יהודה זכתה בטורניר הקט-רגל

קבוצת "עג'ה ובניו" מאור יהודה זכתה בשבוע שעבר בטורניר הקט-רגל על שם עזרא אברהם עג'ה ז"ל לאחר שבמשחק הגמר היא ניצחה 0:3 על עמית עמ"ל מראשון לציון. הטורניר, שנערך במגרש הספורט הצמוד לחטיבת ביניים יובלים, נחתם בתצוגת כדורגל מרהיבה של הכדורגלנים מאור יהודה, שביניהם משחק גם כדורי אברהם, בנו של עזרא אברהם ז"ל. מי שהוכתר כמצטיין של הטורניר הוא ננה ג'ומעה, אף הוא מקבוצת עג'ה ובניו.

 

 

 

במהלך תשעה ימים נערכו מדי יום המשחקים כאשר מי שריכז את את הטורניר הוא מנשה חן. במעמד הגמר נכחו ראש העיר ליאת שוחט, סגנה ויו"ר הנהלת המתנ"ס, אפי גוטמן, מנכ"ל המתנ"ס, רענן מור, ובני המשפחה של עג'ה שהעניקו את הגביע.

 

ראש העיר, ליאת שוחט, ציינה: "כמו בכל שנה נפלא לפגוש את משפחת אברהם היקרה שמנציחה את עג'ה בצורה הטובה ביותר, דרך הספורט. יש משהו באווירה המרגשת הזו שמשאירה עבור כולנו טעם של עוד, ואנו נמשיך במסורת הזו עוד שנים כדי לשמור על היחד והאחדות הזו".

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד