דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
היכל התרבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הקתדרה העממית
רישום לצהרונים
הרפורמה במחלקת הגבייה
התנדבות
מחיר למשתכן

שבט יהודה מאור יהודה זכה בשלל פרסים במסגרת מחנה הקיץ

השבט גרף את מרבית הפרסים במפקד המסורתי לאחר שגבר על 14 השבטים המשתייכים להנהגת חוף. בין השלל: פרסי הדרכה לשכבות ד' עד ח', פרס צופים לכל על שילוב אוכלוסיות ברחבי העיר ומקום ראשון על מבני התורן, השער, המחסן וחדר האוכל
31/07/2017 09:25
שבט יהודה מאור יהודה זכה בשלל פרסים במסגרת מחנה הקיץ

שבט צופי יהודה של תנועת הצופים מאור יהודה ממשיך להוכיח כי הוא קורץ מחומר מיוחד, כשגם השנה במחנה הקיץ המסורתי נדמה שאין לו ממש מתחרים כאשר מדובר בתחרות על המבנים שהקימו חניכי התנועה במשך שבועות ארוכים אל מול שאר 14 השבטים השייכים להנהגת חוף. המבנים כולם נלקחו מ"עולם הילדים" כאשר הושקע מאמץ רב בבנייתם, במיוחד לאור מורכבותם והליווי הצמוד של קונסטרטוקטור ומהנדס כדי לדאוג שהם יהיו בטוחים.

 

 

 

 

במפקד הפרסים המסורתי שנערך ביום ראשון השבוע ביער ציפורי בצפון הארץ הוענקו שלל פרסים לשבט: מקום ראשון על מבנה התורן, מבנה השער, מבנה המחסן וחדר האוכל. כמו כן, הוענקו פרסי הדרכה לשכבות ד', ה', ו', ז' ו-ח'. הוענק פרס "צופים לכל" על שילוב אוכלוסיות רבות ומגוונות ברחבי העיר, וכן הוענק פרס עבור התורן שנבחר על ידי שכבות ד' כמבנה המצטיין.

 

במסגרת טקס הסיום, נפרד השבט מרכז השבט רועי ורדיאל (ורדי) וכן מילון ארדיטי, ראש השבט בשנתיים האחרונות שאת מקומו יתפוס איציק שמעיה בצוותא עם אסתר אלפיה שממשיכה בתפקידה.

 

 

 

ראש העיר, ליאת שוחט, הגיעה לאירוע השיא ובירכה את החניכים: "אי אפשר שלא לעמוד אל מול המתקנים המרשימים שבניתם ולא להתמלא גאווה. אי אפשר שלא לשמוע על הפעולות והמסרים שמועברים לחניכים הצעירים ולא להתמלא השראה. שבט יהודה היקר, לא בכדי זכיתם במקום הראשון בהנהגת החוף בשלל הפרסים. שכבת אתגר היקרה, אתם שמסיימים היום באופן רשמי תשע שנים בשבט, אנו גאים בכם ומאחלים הצלחה רבה. אין לי ספק כי כמו שהובלתם את השבט השנה, תובילו בכל מקום בו תהיו. בהזדמנות הזו אני רוצה להודות לורדי רכז השבט שעוזב אותנו לטובת לימודים ולילון ארדיטי ראש השבט שנפרד מאיתנו לאחר שנתיים. תמשיכו לעשות חיל".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד