דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
היכל התרבות
התנדבות
הקתדרה העממית
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הרפורמה במחלקת הגבייה

הצלחה מסחררת למתעמלות האומנותיות בבולגריה

בתחרות הבינלאומית הראשונה שלהן, בנות אור יהודה חזרו עם מדליות: מעיין מוסקוביץ' עם מדליית זהב כללית, גיל עידו ראשונה בחישוק ואלות, לירן מועלם שנייה בכדור, יסמין בבייב שנייה בכדור ואיה קוואמרה שלישית באלות. אלונה קנטור דבורניצ'נקו: "השאיפה היא להיכנס לסגל האולימפי לנבחרת ישראל ולהגיע לאולימפיאדה"
9/08/2017 15:00
הצלחה מסחררת למתעמלות האומנותיות בבולגריה

בנות נבחרת ההתעמלות האומנותית של אור יהודה בהנהלתה של הספורטאית האולימפית אלונה קנטור דבורניצ'נקו עובדות קשה מאוד בחודשים האחרונים, וכעת הן מביאות הישגים גם בזירה הבינלאומית. בשבוע שעבר שש בנות הנבחרת, גיל עידו, לירן מועלם, מעיין מוסקוביץ, מיכל ביידר, יסמין בבייב ואיה קוואמרה חזרו מהתחרות הראשונה שלהן בחו"ל שהתקיימה בבולגריה עם מדליות והישגים רבים.

 

 

 

 

מעיין מוסקוביץ סיימה במקום הראשון הכללי מתוך 17 מתחרות (שנת לידה 2007) וכן במקום הראשון בתרגיל החישוק. גיל עידו סיימה במקום הראשון (שנתון 2006) בתרגילי החישוק והאלות לאחר שגברה על 22 מתעמלות. לירן מועלם (שנתון 2006) קטפה את המקום השני במכשיר הכדור וסיימה במקום החמישי הכללי. בבוגרות היו גם כן הישגים מרשימים: יסמין בבייב (שנתון 2004) השיגה את מדליית הכסף במכשיר הכדור. מיכל ביידר אמינוב (שנתון 2004) סיימה במקום הרביעי הכללי, ואיה קוואמרה (שנתון 2001) השיגה את מדליית הארד במכשיר האלות.

 

 

אלונה קנטור דבורניצ'נקו, המנהלת המקצועית של הענף בעיר, מציינת: "זו גאווה ענקית לעיר אור יהודה ולענף ההתעמלות האומנותית שהתפתח מאוד בשבע השנים האחרונות בעיר בזכות צוות המאמנות של אלונג'ים. אנחנו עם המטרה קדימה והשאיפה היא להיכנס לסגל האולימפי לנבחרת ישראל ולהגיע לאולימפיאדה. יש לנו דור של מתעמלות מדהימות שצמחו עם השנים ורואים זאת בתוצאות שהן הגיעו אליהן בשלושת החודשים האחרונים. הנבחרת האומנותית מחזיקה בשנת 2017 בכ-300 מדליות אישיות וקבוצתיות מסבב התחרויות השנתיות. זהו הישג ראוי להערכה. אנחנו אגודה חדשה שמציבה מטרות וכובשת יעדים ובהחלט על המפה. נעבוד קשה כדי לשמר את הגאווה ולהגיע לאולימפיאדה. בהחלט יש פונטציאל בעיר. אני רוצה להודות לצוות מחלקת הספורט ובראשו לדייגו לוונסון, מנהל המחלקה שמאמין ותומך בנו מאוד".

 

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד