דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הרפורמה במחלקת הגבייה
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
התנדבות
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
מחיר למשתכן
היכל התרבות

בתי ספר יעדים ויובלים נבחרו למצטיינים ביותר

בית ספר יעדים בניהולו של גיל יאיר נכלל בין 71 בתי הספר הבולטים ביותר בארץ וגם תיכון יעדים נכלל ברשימה של בתי הספר המובילים. ליאת שוחט, ראש העיר: "זו גאווה יוצאת מן הכלל לעיר אור יהודה"
15/08/2017 11:00
בתי ספר יעדים ויובלים נבחרו למצטיינים ביותר

משרד החינוך בחר השבוע את 285 החטיבות העליונות המצטיינות ביותר בארץ מבחינת הישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים, כאשר את אור יהודה מייצגים ברשימה הזו שני בתי הספר: תיכון יעדים בניהול של גיל יאיר ותיכון יובלים בניהולו של ד"ר נתי ברק. יעדים עצמו זכה להיות חלק מהרשימה היוקרתית של 71 בתי הספר הבולטים ביותר.

 

כידוע, משרד החינוך מתגמל עובדי הוראה בגין הישגי בית הספר, כאשר הקריטריונים להצטיינות נוסחו בהסכמה שבין משרד החינוך לארגון המורים ומשרד האוצר במסגרת ההסכם "עוז לתמורה". המדידה מתבצעת על פי היבטים רחבים בעשייה הבית ספרית, והחישוב כולל ממדים חברתיים, ערכיים ולימודיים בהם מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות, אחוז ההצטיינות במבחני הבגרות ומידת השיפור. חשוב להדגיש כי הקריטריונים לתגמול מכוונים לבתי הספר שחוללו את השינוי המשמעותי ביותר בקרב תלמידיהם ביחס לשנה הקודמת, ולא לבתי הספר בעלי ההישגים הגבוהים ביותר.

 

ראש העיר, ליאת שוחט, בירכה: "זו גאווה יוצאת מן הכלל מבחינת העיר אור יהודה להיכלל ברשימה כל כך יוקרתית שמעידה על העשייה החינוכית המשמעותית שמתבצעת בשני בתי ספר אלו. בעזרת מורים מצוינים ועבודת צוות נהדרת, אנו משיגים תוצאות יוצאת מן הכלל, מקדמים את מערכת החינוך של אור יהודה ומביאים אותה להישגים, ואין לי ספק שהזוכים העיקריים מכך הם תלמידינו".

negishut icon עבור לתוכן העמוד