דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
מחיר למשתכן
התנדבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות
הקתדרה העממית
הסדרי החנייה החדשים בעיר
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
רישום לצהרונים

לראשונה: מדי מים ממוחשבים מותקנים באור יהודה

במסגרת הפרויקט אותו מוביל תאגיד "מי שיקמה", שעלותו מגיעה לכ-2.5 מיליון שקל, יוחלפו שעוני המים ברחבי העיר בשעונים שמאפשרים קריאה מרחוק והתרעה על נזילות, צריכה חריגה וחבלות

28/08/2017 10:00
לראשונה: מדי מים ממוחשבים מותקנים באור יהודה

 

במסגרת שיפור השירות לצרכן, יוצא לדרך פרויקט החלפת מדי המים הראשיים בבניינים משותפים ובבתים פרטיים באור יהודה במדי קר"מ (קריאה מרחוק), כאשר עלות הפרויקט מגיעה לכ-2.5 מיליון שקל. בשלב הראשון, החליף התאגיד את כל המדים ברמת פנקס ובהמשך מתכוון התאגיד להחליף את המדים לפי חלוקה לאזורים באור יהודה.

 

המערכת לקריאה מרחוק הינה נחשבת למהמתקדמות ביותר בתחום תשתיות המים, והיא הופכת את תהליך קריאת מד המים ליעיל יותר, מדויק יותר ואמין יותר. המדים החדשים ישדרו מספר פעמים ביום את קריאות המד ויתריעו בזמן אמת על נזילות, צריכה חריגה וחבלה במד המים.

 

למערכת ישנו תקן בינלאומי והיא עומדת בכל הסטנדרטים ותקני האיכות מהמחמירים ביותר שקיימים כיום בעולם, כולל התקן המחמיר הנהוג בשוויץ. כמו כן, המערכת קיבלה את אישורם של משרד התקשורת והמשרד להגנת הסביבה לעמידה בכל הסטנדרטים ותקני האיכות בתחום. כמו כן, מדי המים והמערכת כולה קיבלו אישור כשרות של העדה החרדית ו"משמרת השבת" וכן את אישורו של כבוד הרב הראשי של אור יהודה, הרב ציון כהן.

 

מנכ"ל התאגיד אריק מולה הוסיף: "לקוחות התאגיד ייהנו ממערכת מתקדמת ומדויקת יותר שתאפשר איתור וגילוי נזילות בזמן אמת. מטרת העל של התאגיד הינה שיפור השירות שניתן לצרכן ואנו מאמינים כי מערכת זו תשפר את השקיפות של תהליכי המדידה ותאפשר לנו בתאגיד להיות ביחד עם התושבים עם אצבע על הדופק".

 

ליאת שוחט, ראש העיר, מציינת: "החשיבות הרבה שאני רואה בהתקנת מדי המים החדשים נעוצה בעיקר ביכולת שלהם לזהות תקלות בזמן אמת ובכך להתריע על כך. מדובר בשירות חשוב לתושבים שלנו שנהנים מטכנולוגיה חדישה שהוכיחה את עצמה ברשויות שבהן נעשה בה שימוש".

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד