דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
הסדרי החנייה החדשים בעיר
היכל התרבות
הקתדרה העממית
הרפורמה במחלקת הגבייה
התנדבות
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
מחיר למשתכן
חוגים ופעילויות לכל המשפחה

בית בקאריביים ומבנה מתחת לאוקיינוס: האדריכלים של אור יהודה

תפוח הפיס קיים סדנה אדריכלית שבה יצרו הילדים מבנים מרשימים תוך מתן דגש על עיצוב פנים, אדריכלות נוף ושרטוטים מורכבים. בין התוצרים: מעבדת חקר תת-ימית ומבנה המתאר את היערות הסבוכים של סקוטלנד
28/08/2017 11:00
בית בקאריביים ומבנה מתחת לאוקיינוס: האדריכלים של אור יהודה

תפוח הפיס באור יהודה בניהולה של אתי גיטליס חתם לאחרונה שנה שלישית שבה הוא מקיים סדנה אדריכלית בהובלת יונתן קימיאגרוב. במסגרת הסדנה, היה על הילדים לבנות פרוגרמה במבנה המוגבל במימדיו. הילדים החליטו מה יהיה באותו חלל, מה תהיה צורתו בפנים ובחוץ ומה יהיה סיפורו של המבנה. הילדים יצרו פרויקטים מרשימים, החל ממעבדת חקר תת-ימית עד לבית נופש בקאריביים, כאשר לדמיון היה תפקיד חשוב מאוד. כמו כן, תוכנן מבנה מתחת לאוקיינוס ומבנה אחר תיאר את היערות הסבוכים של סקוטלנד.

 

במסגרת הסדנה, התנסו המשתתפים בתחומים רבים כמו תכנון אדריכלי בסיסי, עיצוב פנים, אדריכלות נוף, טכנולוגיית בניה, טכניקות גרפיקה ושרטוט ידני וממוחשב, מתמטיקה ופיזיקה בסיסית, כאשר השיא הוא ביצוע הפרויקט השנתי שביצע כל משתתף והוא הוצג לראווה. את השנה התחילו המשתתפים בפעילויות המעודדות שיתוף פעולה ועבודת צוות המייעלים את עבודת הקבוצה ועבודת היחיד, ובהמשך הם התעמקו בעבודה בסדנה, בחיתוך צבע והדבקה והתנסות בעבודה יעילה עם חומרים שונים.

 

 

הילדים בחוג פועלים על פי הנחיה כללית והנחיה אישית. אחת התכונות החשובות בחוג היא פיתוח עצמאות. בימים אלו נפתחת ההרשמה לסדנה שתתקיים בתפוח הפיס.

negishut icon עבור לתוכן העמוד