דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
התנדבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
הסדרי החנייה החדשים בעיר
מחיר למשתכן
הקתדרה העממית
היכל התרבות

נתוני השנה החולפת באור יהודה מפי השירותים הווטרינריים

במסגרת עבודת השירותים הווטרינריים בעיר, טופלו למעלה מ-600 פניות בגין מטרדים של בעלי חיים, עוקרו/סורסו 73 חתולי רחוב ונלכדו 71 כלבים משוטטים. כל הנתונים לפניכם
3/09/2017 22:00
נתוני השנה החולפת באור יהודה מפי השירותים הווטרינריים (הגדל)
השירותים הווטרינריים של גוש דן העביר לאחרונה את סיכום הפעילות שלו בשנה החולפת (2016) באור יהודה, כאשר מרבית הפעולות של האיגוד בעיר עסקו בפיקוח על בעלי חיים. על פי הנתונים, במהלך השנה הזו התקבלו 627 פניות מהציבור בגין מטרדי בעלי חיים. כמו כן, התקבלו 73 פניות בנוגע לתיאום עיקור ו/או סירוס של חתולי רחוב, חוסנו 837 כלבים בחיסון נגד כלבת, נלכדו 71 כלבים משוטטים, ניתנו 13 אזהרות לבעלי כלבים, הוסגרו תשעה כלבים בגין נשיכה, בוצעו 663 פעולות אכיפה וסיורים לטיפול בשוטטות כלבים וכן נלכדו 360 חתולים שטופלו.
 
פעילות נוספת של האיגוד בראשות ד"ר משה רפלוביץ', הווטרינר המחוזי, היא בתחום הפיקוח על מכירת מזון מן החי. במהלך השנה החולפת נערכו 70 ביקורות בעסקים למכירת מזון מן החי, כאשר נבדקו אלפי קילוגרמים של מוצרי מזון ששווקו אל העסקים בעיר. נערכו חמישה מבצעי אכיפה בשיתוף השיטור העירוני ומחלקת הפיקוח, נתפסו עשרה ספקים של מזון ששיווקו מוצרים אל העסקים בניגוד לחוק, נתפסו והושמדו 460 ביצים שהוחתמו בחותמות מזויפות, ניתנו 3 המלצות לצו סגירה של עסקים שהיוו סכנה לבריאות הציבור ונערכו עשרה שימועים לבעלי עסקים.

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "שיתוף הפעולה עם השירותים הווטרינריים מוכיח את עצמו ככזה שמסייע לנו לשפר את איכות החיים של תושבינו. בהזדמנות הזו, אני קוראת לתושבים שנתקלים בתופעות שמצריכות התערבות מצד גורם חיצוני לטיפול במפגעים שונים בתחום החי, ליצור קשר עם המוקד העירוני והשירותים הווטרינריים לקבל את הסיוע הדרוש".

negishut icon עבור לתוכן העמוד