דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Calendar
Calendar

לוח אירועים

לכל האירועים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
מחיר למשתכן
התנדבות
הקתדרה העממית
הנחיות למניעת יתושים ונחשים
חוגים ופעילויות לכל המשפחה
היכל התרבות
הרפורמה במחלקת הגבייה
הסדרי החנייה החדשים בעיר

מדוע נשות אור יהודה רכבו על הארלי דייוידסון?


עשר נשים רכובות על אופנועים יחד עם אופנוענים מקצועניים הסתובבו בין רחובות אור יהודה ביום שישי האחרון כשהן לבושות ורוד ומניפות דגלים במטרה להעלות את המודעות לאבחון מוקדם של סרטן השד
11/09/2017 12:00
מדוע נשות אור יהודה רכבו על הארלי דייוידסון?

 

במסגרת חודש העלאת המודעות לסרטן השד באור יהודה, התקיים בסוף השבוע האחרון בעיר תהלוכת אופנועים ביוזמת מועצת הנשים בראשות מירה קהלני ובשיתוף עמותת גמאני והארלי דייוידסון. אל רחבת העירייה התייצבו עשרה נהגים מיומנים הרכובים על אופנועים, כשאליהן התלוו עשר נשים בוורוד, אחת מהן היא ראש העיר ליאת שוחט עצמה, כאשר כולן מניפות בלונים ודגלים שקוראים לנשים ללכת ולהיבדק.

 

 

התהלוכה עברה בין כל רחובות העיר ושכונותיה, בין איזורי התעשייה ובמקומות הומי אדם בצהרי יום שישי, כל זאת במטרה למשוך את תשומת הלב של העוברים ושבים. במהלך התהלוכה חיזקו את הרוכבים והרוכבות הנהגים והולכי הרגל ששיבחו על היוזמה שהתקיימה בהתנדבות למען הנושא החשוב.

 

ליאת שוחט, ראש העיר, ציינה: "אני רואה חשיבות רבה בהעלאת המודעות לאבחון מוקדם של סרטן השד, שכן יש בכך דרך להציל חיים. אם המסע הזה גרם ולו רק לאישה אחת ללכת ולהיבדק, אנחנו עשינו את שלנו. לצערי הרב, אין כיום עדיין מספיק מודעות לנושא הכל כך חשוב הזה, ושמחתי לקחת חלק בדרך הלא שגרתית הזו כדי לעורר את העיסוק בכך".

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד