דרייב

ארגון א-פוליטי ללא כוונת רווח שהוקם על מנת להעניק לבני נוער ולאנשי חינוך ומהלים כלים ומתודולוגיות שהוכחו כמחוללי הצלחה בעולם העסקים והספורט
דרייב (הגדל)

עמותת דרייב, הינה ארגון א-פוליטי ללא כוונת רווח שהוקם בשנת 2010 ע"י קבוצת מומחים על מנת להעניק לבני נוער, לחיילים, לסטודנטים, להורים, אנשי חינוך ומנהלים כלים ומתודולוגיות שהוכחו כמחוללי הצלחה בעולם העסקים והספורט ופועלת עם משרד החינוך, משרד הבטחון, צה"ל, משרד ראש הממשלה, מוסדות להשכלה גבוהה, אגודות ספורט, עיריות ורשויות.


החזון של דרייב: "לעורר השראה ולהגביר מוטיבציה להצלחה, למימוש הפוטנציאל המרבי של בני הנוער וסביבתם, באמצעות כלים חדשניים מעולם העסקים והספורט, למען חווסנה של החברה ולמען איכותה!".

מדובר בשיטה מעשית ומהירה המצליחה להגביר מוטיבציה ובאמצעות התמקדות על החוזקות האישיות והתכונות החיוביות של כל אחד ממשתפי התכנית, בניית חזון ואמונה ביכולת האישית. השיטה מקנה "ארגז כלים" ומבוססת על הנחיה ואימון קבוצתי תוך מתן תשומת לב לכל אחד ואחד מהמשתתפים כך שכל אחד מהם עובר תהליך ממוקד, דינמי ומעשי.

בבית ספר "יובלים" התקיימו עד כה 3 קבוצות בכיתות ז' - קבוצה אחת שכללה כתה אורגנית ו-2 קבוצות שהורכבו מתלמידים מכל כיתות ז' שביה"ס מצא לנכון לתגבר אותם.

התלמידים ב"יובלים" למדו לדבר בשפה של דרייב כמו: "כשאני כועס אני פועל מהכפתור האדום", "כשאני לוקח אחריות אני פועל מהכפתור הירוק", "תמיד אני יכול לעשות עוד קצת", "כשאני מוותר זו בחירה שלי" ועוד.

התכנית מאוד דינאמית וחוויתית הכוללת עבודה באמצעים טכנולוגיים מעולמם של הילדים - סרטונים מעוררי השראה, מוסיקה, קשר יומיומי באמצעות הפייסבוק וכמובן שיח משותף בו הקול של כל ילד בא לידי ביטוי.

negishut icon עבור לתוכן העמוד