דלג על בר עליון
בר עליון

ועדות עירוניות

הרכב ועדות חובה ורשות בעיריית אור יהודה

                            

ועדת מכרזים

 

דוד חיון (יו"ר), אפי גוטמן, סבח יוסף, ליאור אגאי, ג'אנה כהן

 

ועדת כספים

 

אפי גוטמן (יו"ר), ברטה אילה, ליאור אגאי, ימית קרקוקלי, טל אשכנזי

 

ועדת מל"ח

 

ליאת שוחט (יו"ר), מנכ"ל, קב"ט, ראשי מחלקות, רמ"ט מל"ח מחוזי, מפקד יקל"ר, מפקד משטרה, מפקד כבאות, מנהל מד"א, ראש ענף פס"ח מחוזי

 

ועדת ביטחון

 

סבח יוסף (יו"ר), ברטה אילה, טל אשכנזי, נציג שר הביטחון, נציג משרד החינוך, נציג המשטרה

 

ועדה לענייני ביקורת

 

טל אשכנזי (יו"ר), ימית קרקוקלי, ג'אנה כהן

 

ועדת הנחות

 

עוזי אהרון (יו"ר), סבח יוסף, ג'אנה כהן, גזבר, מחלקת גבייה, אגף רווחה, יועמ"ש

 

ועדה לקליטת עליה

 

ברטה אילה (יו"ר), אבטמו אייאו, ג'אנה כהן, אברהם בורוכוב

 

ועדת מכרזים לעובדים בכירים

 

ליאת שוחט (יו"ר), ננה חן, אפי גוטמן, מנכ"ל, נציג השר

 

ועדת שמות

 

ימית קרקוקלי (יו"ר), סבח יוסף, ג'אנה כהן, יעקב נחום, ננה חן, אפי גוטמן, יוסף נעימי, אהרון נקר

 

ועדת חינוך

 

ליאת שוחט (יו"ר), ליאת בן בסט, ימית קרקוקלי, אפי גוטמן, עופר בוזי, ננה חן, מנהל יסודי, מנהל על-יסודי, נציג ועד ההורים, נציג מועצת התלמידים, דורית ארם, רן ארביב, דבי להט

 

ועדת בטיחות בדרכים

 

ליאת שוחט (יו"ר), ליאור אגאי, אפי גוטמן, דוד חיון, ג'אנה כהן, מהנדס העיר, מנהלת החינוך, נציג שר, נציג בט"פ

 

ועדה למעמד הילד

 

ימית קרקוקלי (יו"ר), יעקב נחום, ג'אנה כהן, מנהלת חינוך, מנהלת הרווחה, מנהל בי"ס, נציג ארגון המורים העל יסודיים, נציג הסתדרות המורים, יו"ר מועצת התלמידים, יו"ר ועד ההורים, מפקד המשטרה, נציג תנועות הנוער, נציג ארגון התנדבותי

 

ועדת איכות הסביבה

 

ליאת שוחט (יו"ר), אפי גוטמן, ברטה איילה, ננה חן, עובד בכיר לאיכ"ס, נציג השר

 

ועדת מאבק בנגע הסמים

 

דוד חיון (יו"ר), יעקב נחום, עופר בוזי, מנהלת הרווחה, מנהלת החינוך, מנהל יסודי, נציג הרשות למלחמה בסמים, צופיה ששון, אלי מצלאווי

 

ועדת הנצחה

 

ליאת שוחט (יו"ר), טל אשכנזי, ברטה אילה, צביקה גיס

 

ועדת ערר לארנונה

 

עו"ד מומי דהן (יו"ר), יהודה סינוואני, דרורה פאר

 

ועדת רכש ובלאי

 

מנכ"ל (יו"ר), גזבר, יועמ"ש, מנהל הרכש

 

ועדת תמיכות

 

מנכ"ל (יו"ר), גזבר, יועמ"ש

 

ועדה מקומית לתכנון ובנייה

 

עוזי אהרון (יו"ר), יוסי בן בסט, ננה חן, אברהם בורוכוב, סבח יוסף, ועדה מחוזית, מהנדס העירייה, מהנדס מועצת אזור, יועמ"ש הוועדה, יועמ"ש מועצת אזור, מנהל רישוי הבנייה, נציג משרד הבריאות, נציג משטרת ישראל, נציג משה"ש, נציג שירותי כבאות והצלה בני ברק, נציג ממ"י, נציג הג"א

 

ועדת תחבורה ותנועה

 

אפי גוטמן (יו"ר), סבח יוסף, ליאור אגאי, נציג משרד התחבורה, נציג משטרת התנועה, נציג תח"צ, מקס אילוז, עובדי עירייה, חזי שמואל, יעקב לוי, חן בריל, ראובן לזר

 

ועדת הקצאות

 

מנכ"ל (יו"ר), יועמ"ש, גזבר, אדריכל, מנהל נכסים

 

ועדת התקשרויות

 

מנכ"ל (יו"ר), יועמ"ש, גזבר

 

ועדה למכרזי משכ"ל

 

מנכ"ל (יו"ר), יועמ"ש, גזבר

 

 

 

negishut icon עבור לתוכן העמוד