ליאת שוחט, ראש העיר

תושבים יקרים,

אנו שמחים להשיק את אתר האינטרנט החדש של עיריית אור יהודה אשר מהווה פלטפורמה מצוינת עבורנו להעביר אליכם את כל המידע שאתם זקוקים לו בשלל תחומי החיים. היה חשוב לי שהמידע יופיע בצורה יעילה, נגישה, נוחה לחיפוש ובאופן הברור ביותר.

אחד העקרונות המנחים בעבודתנו בעירייה הוא לדאוג לכך שתוכלו לקבל שירותים באמצעים דיגיטליים מתקדמים כדי לחסוך את זמנכם היקר בהגעה לבניין העירייה ובמילוי טפסים. אנו משיקים כעת טפסים מקוונים חדשים שיוכלו לסייע בידיכם לקבל את השירותים בלחיצת כפתור. כמו כן, האתר עצמו מותאם לגלישה בסלולר.

לצד הצגת המידע, שמתי לי למטרה להנגיש את האתר לאנשים עם מוגבלויות מתוך תפיסה שכולם זכאים לקבל את השירותים באופן זהה ושוויוני, ועל כן העמדנו את כל התנאים שיסייעו לאנשים אלו לגשת למידע באתר.

כמו כן, כחלק מהגברת נושא השקיפות, באתר החדש תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש בשלל התחומים, כגון תוצאות מכרזים, תקציבי העירייה, תכניות עבודה, פרוטוקולים של ישיבות מועצת העיר וועדות העירייה, וכדומה. אנו כמובן נדאג לעדכן באופן רציף את המידע באתר כדי שתוכלו להישאר בעניינים. 

אני מזמינה אתכם להתעדכן בלוח האירועים החדיש שאנו משיקים, שכולל את כל אירועי העירייה והמתנ"ס שמתקיימים בכל חודש.

במקביל, אני מזמינה אתכם ליהנות מהאפליקציה העירונית שהושקה לא מכבר ומאפשרת לכם להתעדכן בהודעות החשובות של העירייה לזמן שגרה ולחירום. האפליקציה מאפשרת לנו להעביר לכם הודעות חשובות וזהו כלי שניתן להשתמש בו בקלות וביעילות.

אנו נשמח לקבל את הערותיכם והארותיכם לשינויים שביצענו.

 

בברכה,

ליאת שוחט

ראש העיר