מרוץ אור יהודה (2).pdf

מרוץ אור יהודה ה-10

יום שישי, 11.2.22, י' אדר א' תשפ"ב, 6:00 - 9:00

המקצים התחרותיים (עם תו תקן של איגוד האתלטיקה):

5 ק"מ - שעת זינוק 7:00

10 ק"מ - שעת זינוק 7:15

המקצים העממיים:

2 ק"מ - שעת זינוק 8:30
מקצה עממי לזכרה של הדר כהן הי"ד. ילדי בית הספר, מורים, הורים ותושבים (1.2 ק"מ)

300 מטר - שעת זינוק 8:35
למשפחות צמי"ד (צרכים מיוחדים)

הרישום למקצים התחרותיים באתרי העירייה ונפגשים ובאתר רילטיימינג - www.realtiming.co.il. התכנסות החל משעה 6:00 בחניון היכל התרבות - שד' אליהו סעדון 87. מחיר רישום מיוחד לתושבי אור יהודה - בשלוחות "נפגשים" מרכזים קהילתיים. חיילים פטורים מתשלום בהצגת חוגר - יש להירשם במחלקת הספורט - 03-7353565


דבר ראש העיר - ליאת שוחט

כמה התגעגענו לאירוע הספורטיבי הגדול ביותר שמתקיים באור יהודה, ועד כמה הוא היה חסר לנו בשנת הקורונה כאשר קיימנו אותו במתכונת מצומצמת. לשמחתי הרבה, אנו חוזרים לרוץ יחד, לחגוג, לשמוח ובעיקר ליהנות מחוויה בלתי נשכחת, כשרחובות עירנו ייצבעו במשך שלוש שעות במאות אנשים שיבצעו פעילות ספורטיבית מהנה.

משנה לשנה כמות הרצים מטפסת בזכות העובדה שמדובר באחד המרוצים האיכותיים ביותר בישראל. השנה, על רקע שלל עבודות התשתית המתקיימות ברחבי העיר, המרוץ יתקיים במסלול מעט שונה, אך דאגנו לכך שיינתן מענה הולם ואיכותי לרצים.

גם השנה נרוץ את המקצה העממי ל-2 קילומטרים לזכרה של הדר כהן הי"ד יחד עם בני משפחתה, חיילי פלוגת הדר, תלמידי בתי הספר ותושבים שייקחו חלק במרוץ. אני מזמינה אתכם לקחת חלק באירוע ולהשתתף ביום חגה של אור יהודה.

שלכם,
ליאת שוחט
ראש העיר

מסלול הריצה וסגירת הכבישים במרוץ:

ביום זה ובשעות המפורטות ייסגרו לתנועת כלי רכב הרחובות הבאים: אליהו סעדון, יהדות קנדה, העבודה, המלאכה, החרושת, אריאל שרון, בן פורת ויחזקאל קזז. כל הרחובות ייפתחו בהדרגה לפי התקדמות המרוץ. לא תתאפשר נסיעת רכבים ברחובות הללו בזמן המרוץ. ביום המרוץ לא יינתנו דוחות חנייה בכחול-לבן עד השעה 9:00.

אנו מודים לכם על ההבנה והסבלנות ובטוחים כי תיהנו מחוויה ספורטיבית וצבעונית באור יהודה.